659346-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Reinigung von Abwässerkanälen – Reinigen kolken 2027-2031 regio Zaanstreek-Waterland
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reinigen kolken 2027-2031 regio Zaanstreek-Waterland
Beschreibung: De opdracht bestaat uit het reinigen van kolken in de openbare ruimte. Perceel 1 Purmerend: 157.000 stuks (van 2027 t/m 2031) Perceel 2 Edam-Volendam: 73.000 stuks (van 2027 t/m 2031) Perceel 3 Landsmeer: 14.700 stuks (van 2027 t/m 2031) Perceel 4 Zaanstad: 280.000 stuks (van 2027 t/m 2031)
Interne Kennung: 960073
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europees openbare procedure met vier percelen.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90470000 Reinigung von Abwässerkanälen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Purmerend - Reinigen kolken 2027-2031
Beschreibung: De opdracht bestaat uit het reinigen van kolken in de openbare ruimte in de gemeente Purmerend. 63.000 kolken voor periode 2027 en 2028 157.000 kolken voor periode 2027 t/m 2031 (inclusief verlengingen)
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Niet van toepassing.
Los: LOT-0002
Titel: Edam-Volendam - Reinigen kolken 2027-2031
Beschreibung: De opdracht bestaat uit het reinigen van kolken in de openbare ruimte in de gemeente Edam-Volendam. 29.000 kolken voor periode 2027 en 2028 73.000 kolken voor periode 2027 t/m 2031 (inclusief verlengingen)
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Landsmeer - Reinigen kolken 2027-2031
Beschreibung: De opdracht bestaat uit het reinigen van kolken in de openbare ruimte in de gemeente Landsmeer. 6.000 kolken voor periode 2027 en 2028 15.000 kolken voor periode 2027 t/m 2031 (inclusief verlengingen)
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Zaanstad - Reinigen kolken 2027-2031
Beschreibung: De opdracht bestaat uit het reinigen van kolken in de openbare ruimte in de gemeente Zaanstad. 72.000 kolken voor periode 2027 en 2028 180.000 kolken voor periode 2027 t/m 2031 (inclusief verlengingen)
Interne Kennung: 4