See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst met 1 leverancier voor de plaatsing van vendingmachines in full service
Beschreibung: De opdracht bestaat uit het leveren, plaatsen, verhuren en technisch onderhouden van warme- en koude drankautomaten, inclusief opvullen met gebruiksgoederen en reinigen (= full service). Er worden geen automaten aangekocht door VDAB. De leverancier staat in voor de volledige dienstverlening (full service), zoals verderop beschreven in de technische bepalingen van dit bestek (DEEL III). De VDAB zal geen minimum-afnames garanderen van automaten, noch van grondstoffen. De inschrijver kan dit ook niet eisen. De VDAB voorziet in de opstartfase de installatie van: - 120 warme drankautomaten (vermoedelijke hoeveelheid) In een latere fase de installatie van - 15 frisdrankautomaten (vermoedelijke hoeveelheid) - 12 betalende automatisch/semiautomatische koffieautomaten met verse bonen (vermoedelijke hoeveelheid)
Interne Kennung: 2025/898/INK/FAC/EVO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42968100 Getränkeautomaten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025/898/INK/FAC/EVO - 1
Interne Kennung: 1