659437-2026 - Wettbewerb
Estland – Diverse Reparatur- und Wartungsdienste – Remonttööd Viljandi Linnavalitsuse objektidel 2027-2028
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Remonttööd Viljandi Linnavalitsuse objektidel 2027-2028
Beschreibung: Hanke tulemusena sõlmitava lepinguga soovib hankija tellida Viljandi linna kinnistute ning nende juurde kuuluvate rajatiste ja hoonetega seotud vara ehituse-, remondi- ja hooldustöid, erinevaid väiksemaid remondi- ja ehitustöid koolides, lasteaedades, huviharidusasutustes jm asutustes ning avalikel aladel perioodil 01.01.2027 – 31.12.2028. Teenuse täpne sisu ja objektid on avatud tehnilises kirjelduses. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 315444-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Hooned summeeritud pindalaga 34 962 m2
Interne Kennung: 315444-0001
Los: LOT-0002
Titel: Hooned summeeritud pindalaga 32 283 m2
Interne Kennung: 315444-0002