2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Inhuur IT- en IV-professionals
Beschreibung: Naktuinbouw maakt momenteel gebruik van inhuur voor het aantrekken van software-, data- en informatie-ontwikkelaars. Deze professionals worden op vaste formatieplaatsen ingehuurd om te voldoen aan de groeiende behoefte aan technologische expertise binnen de organisatie. Ondanks deze inspanningen heeft de wervingsprocedure tot nu toe niet geleid tot vaste aanstellingen, wat een uitdaging vormt voor de continuïteit en de uitvoering van belangrijke werkzaamheden. Aanbestedende dienst wil door middel van deze Europese openbare aanbesteding één (1) Raamovereenkomst per perceel aangaan voor de duur van twee (2) jaar met de optie tot verlenging van tweemaal één (1) jaar. De beoogde ingangsdatum van de Raamovereenkomst is 1 januari 2026. De opdrachtnemer is in staat om IT- en/of IV- professionals te leveren conform de eisen die omschreven staan in hoofdstuk 6 (Programma van eisen) van de Aanbestedingsstukken. Naktuinbouw heeft de afgelopen jaren een aanzienlijk bedrag geïnvesteerd in de inhuur van software-, data- en informatie-ontwikkelaars. De totale jaarlijkse kosten voor deze inkoop zijn vastgesteld op ongeveer €1,5 miljoen en zijn nagenoeg gelijk verdeeld over de twee percelen van deze aanbesteding. Dit resulteert in een geraamde waarde van €6 miljoen voor de totale looptijd van raamovereenkomst. Deze cijfers weerspiegelen de financiële inzet van de organisatie om de noodzakelijke expertise en middelen te waarborgen voor de uitvoering van cruciale werkzaamheden binnen de IT- en informatiemanagement structuren.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Inhuur IT-professionals (Microsoft Dynamics 365 Business Central saas ontwikkelaars)
Beschreibung: De ontwikkeling van maatwerkapplicaties binnen Microsoft Dynamics 365 Business Central (D365 BC) is cruciaal. Dit omvat een breed scala aan activiteiten die gericht zijn op het verbeteren van de efficiëntie en gebruikerservaring. Zie verder de Aanbestedingsstukken.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Aanbestedende dienst behoudt zich het recht voor om de Opdracht gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst te wijzigen. Gezien de mogelijk lange looptijd van de Opdracht bestaat de kans dat gedurende die looptijd wijzigingen zullen optreden die van invloed kunnen zijn op onder meer de vorm van dienstverlening en de prijsontwikkeling. Gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst kan sprake zijn van bijvoorbeeld uitbreiding van de werkzaamheden. Tevens kan het gebeuren dat nieuwe locaties en/of diensten worden toegevoegd of dat nieuwe technieken geïmplementeerd worden. Dit is een niet limitatieve opsomming van enkele gebeurtenissen die de Opdracht kunnen wijzigen gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst.
Los: LOT-0002
Titel: 2. Inhuur IV-Professionals (Data & Informatie Governance Specialist, BI Specialist, Data en Informatie Architect, Data Enigineer, MDM & Data Kwaliteit Specialist)
Beschreibung: De inhuur van IV-professionals, waaronder Data & Informatie Governance Specialists, BI Specialists, Data en Informatie Architects, Data Engineers, en MDM & Data Kwaliteit Specialists, richt zich op het ontwikkelen en beheren van een robuuste data- en informatiearchitectuur binnen een organisatie. De werkzaamheden zijn divers en omvatten verschillende belangrijke aspecten van datamanagement en -optimalisatie. Zie verder de Aanbestedingsstukken.
Interne Kennung: 2