See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usluga izrade i montaže skulptura - projekt InterACT Green
Beschreibung: PRUŽANJE USLUGE REALIZACIJE UMJETNIČKIH INTERVENCIJA U PROSTORU ZA UREĐENJE DIJELOVA DRAVSKE PARK ŠUME U VARAŽDINU PROJEKT InterACT GREEN
Interne Kennung: 179-26/VV
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Pregovarački postupak bez prethodne objave poziva na nadmetanje
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0000