659462-2026 - Wettbewerb
Polen – Planungsleistungen im Bauwesen – Opracowanie dokumentacji projektowej dla Zadania „Reduktory ciśnienia w sterowaniu siecią wodociągową - modernizacja 22 -óch pkt. reduktorowych zlokalizowanych na sieci wodociągowej m.st. Warszawy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej dla Zadania „Reduktory ciśnienia w sterowaniu siecią wodociągową - modernizacja 22 -óch pkt. reduktorowych zlokalizowanych na sieci wodociągowej m.st. Warszawy
Beschreibung: Opracowanie dokumentacji projektowej dla Zadania „Reduktory ciśnienia w sterowaniu siecią wodociągową - modernizacja 22 -óch pkt. reduktorowych zlokalizowanych na sieci wodociągowej m.st. Warszawy
Interne Kennung: 01816/WS/PW/PZP-DRZ-WRI/U/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001