659463-2025 - Auftragsänderung
Niederlande – Instandhaltung von Fernstraßen – 31142566/31142564: prestatiecontract droog RWS MN districten Noord en Zuid
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel31142566/31142564: prestatiecontract droog RWS MN districten Noord en Zuid
BeschreibungDe oorspronkelijke aanbesteding betreft een opdracht voor werken met zaaknummer 31142566 (district Noord) en 31142564 (district Zuid) voor Het meerjarig in stand houden van, monitoren van en informeren over de toestand van het droge areaal, met upgradewerkzaamheden, in het beheersgebied van Rijkswaterstaat Midden Nederland district Noord en district Zuid. De N50 is een rijksweg van 2x2 rijbanen zonder vluchtstroken. Door het ontbreken van deze vluchtstroken is het niet mogelijk om middels een rijdende afzetting of een stationaire afzetting vaste onderhoudswerken uit te voeren aan de N50. Om de gecombineerde werkzaamheden veilig uit te voeren is het geheel afsluiten van de N50, 2x per jaar tijdens de 1e en 2e maaironde noodzakelijk.
Interne Kennung31142566/31142564
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233139 Instandhaltung von Fernstraßen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 77340000 Baum- und Heckenschnitt, 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
LosLOT-0000
Titel31142566 District Noord
BeschreibungBetreft de rijkswegen binnen het district Noord in het areaal van RWS Midden Nederland.
Interne Kennung1