659463-2026 - Wettbewerb
Slowenien – Maschinen für besondere land- oder forstwirtschaftliche Zwecke – PKT_2 2026 Prilagojen kmetijski traktor z gozdarsko nadgradnjo, gozdarsko prikolico z dvigalom in vsaj enim vitlom
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PKT_2 2026 Prilagojen kmetijski traktor z gozdarsko nadgradnjo, gozdarsko prikolico z dvigalom in vsaj enim vitlom
Beschreibung: Nakup in dobava prilagojenega kmetijskega traktorja z gozdarsko nadgradnjo, gozdarsko prikolico z dvigalom in vsaj enim vitlom. Naročilo je razdeljeno na 2 (dva sklopa): Sklop 1: Nakup in dobava kmetijskega traktorja z nadgradnjo in gozdarskim vitlom z vključenim 36 (šestintridesetim) mesečnim vzdrževanjem za traktor Sklop 2: Nakup in dobava gozdarske prikolice z vključenim 36 (šestintridesetim) mesečnim vzdrževanjem
Interne Kennung: PKT_2 2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16600000 Maschinen für besondere land- oder forstwirtschaftliche Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Nakup in dobava kmetijskega traktorja z nadgradnjo in gozdarsko vitlom z vključenim 36 (šestintridesetim) mesečnim vzdrževanjem za traktor
Beschreibung: Nakup in dobava kmetijskega traktorja z nadgradnjo in gozdarskim vitlom z vključenim 36 (šestintridesetim) mesečnim vzdrževanjem za traktor
Interne Kennung: 576306
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16800000 Teile für land- und forstwirtschaftliche Maschinen, 16700000 Traktoren
Los: LOT-0002
Titel: Nakup in dobava gozdarske prikolice z vključenim 36 (šestintridesetim) mesečnim vzdrževanjem
Beschreibung: Nakup in dobava gozdarske prikolice z vključenim 36 (šestintridesetim) mesečnim vzdrževanjem
Interne Kennung: 576307