659495-2026 - Ergebnis
Polen – Diverse Nahrungsmittel – Dostawa artykułów spożywczych dla zrównoważenia wysiłku energetycznego dla honorowych dawców krwi ZP/PN-9/26
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów spożywczych dla zrównoważenia wysiłku energetycznego dla honorowych dawców krwi ZP/PN-9/26
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych dla zrównoważenia wysiłku energetycznego dla honorowych dawców krwi obejmująca: 1.1 Część 1 – dostawę orzechów ziemnych niesolonych, prażonych w ilości 85 000 szt., 1.2 Część 2 – dostawę ciastek zbożowych z nadzieniem w ilości 85 000 szt., 1.3 Część 3 – dostawę czekolady mlecznej w ilości 55 000 szt., 1.4 Część 4 – dostawę czekolady gorzkiej w ilości 36 000 szt., 1.5 Część 5 – dostawę słabo zmineralizowanej naturalnej wody źródlanej w butlach galonowych: 1) w opakowaniach o pojemności 11,35 l w ilości 250 szt. 2) w opakowaniach o pojemności 18,90 l w ilości 1 400 szt. wraz z dzierżawą urządzeń dozujących wodę w ilości 15 szt. 1.6 Część 6 – dostawę słabo zmineralizowanej naturalnej wody źródlanej w opakowaniach o pojemności 5 l w ilości 340 szt. 1.7 Część 7 – dostawę kawy naturalnej ziarnistej w ilości 360 kg, 1.8 Część 8 – dostawę cukru białego kryształ w ilości 22 200 szt., 1.9 Część 9 – dostawę zabielacza do kawy w proszku w ilości 22 200 szt., na potrzeby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących odpowiednio Załącznik nr 9a i Załącznik nr 9b do SWZ. 3. Ilekroć w treści SWZ, w tym w Opisie przedmiotu zamówienia, użyte są normy, Zamawiający dopuszcza rozwiązanie równoważne opisywanym. Przez normę jakościową równoważną rozumie się taką, która potwierdza, że dostarczane produkty odpowiadają określonym normom lub specyfikacjom technicznym lub poświadcza zgodność działań Wykonawcy z normami jakościowymi lub poświadcza zgodność działań Wykonawcy z równoważnymi normami jakościowymi odwołującymi się do systemów zapewniania jakości opartych na odpowiednich normach europejskich lub potwierdza odpowiednio stosowanie przez Wykonawcę równoważnych środków zapewnienia jakości. Przez normę jakościową równoważną rozumie się taką, która potwierdza, że dostarczane produkty odpowiadają określonym normom lub specyfikacjom technicznym lub poświadcza spełnianie przez Wykonawcę określonych norm zarządzania jakością, w tym dostępności dla osób niepełnosprawnych lub poświadcza spełnianie przez Wykonawcę określonych równoważnych norm zarządzania jakością, w tym dostępności dla osób niepełnosprawnych odwołujących się do systemów zarządzania jakością opartych na odpowiednich seriach norm europejskich oraz certyfikowanych przez akredytowane jednostki.
Interne Kennung: ZP/PN-9/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – dostawa orzechów ziemnych niesolonych, prażonych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych dla zrównoważenia wysiłku energetycznego dla honorowych dawców krwi obejmująca dostawę orzechów ziemnych niesolonych, prażonych w ilości 85 000 szt. na potrzeby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących odpowiednio Załącznik nr 9a do SWZ.
Interne Kennung: Cz. 1
Haupteinstufung (cpv): 03111200 Erdnüsse
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie zwiększenia ilości sztuk przedmiotu zamówienia. 1.1 Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku wykorzystania całości przedmiotu zamówienia podstawowego (całkowitego wykorzystania przedmiotu zamówienia) przed upływem terminu obowiązywania umowy, spowodowanego zwiększonym zapotrzebowaniem związanym z bieżącą działalnością Zamawiającego. 1.2 Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w zakresie zwiększenia przedmiotu zamówienia w wysokości do 20% ilości zamówienia podstawowego, tj. w ilości wynoszącej odpowiednio do 17 000 szt. 1.3 Zakupiony w ramach prawa opcji przedmiot zamówienia musi spełniać wszystkie wymogi określone dla zamówienia podstawowego. 1.4 Przedmiot zamówienia realizowany w ramach prawa opcji musi być wykonany na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. 1.5 Skorzystanie z opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z przysługującego mu prawa opcji albo skorzystania z prawa opcji w niepełnym zakresie, niewykorzystującym maksymalnego poziomu wynikającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia w stosunku do Zamawiającego. 1.6 Zastosowanie prawa opcji nie skutkuje zmianą ceny jednostkowej netto przedmiotu zamówienia, która jest wartością stałą, niezależną od wielkości przedmiotu zamówienia, z zastrzeżeniem przypadków wskazanych w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 9a do SWZ (§ 8 ust. 4 i ust. 5). Oznacza to, że ceny jednostkowe netto wskazane przez Wykonawcę, muszą być identyczne zarówno dla liczby sztuk zamawianego przedmiotu zamówienia w zamówieniu podstawowym, jak i dla liczby sztuk zamawianego przedmiotu zamówienia w ramach opcji. 1.7 W przypadku skorzystania z prawa opcji, Wykonawcy przysługiwać będzie wynagrodzenie w wysokości określonej na zasadach przewidzianych dla zamówienia podstawowego wg ceny jednostkowej wskazanej dla zamówienia podstawowego. 1.8 Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie do wyczerpania określonej w pkt 1.2 wysokości opcji. 1.9 Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego do Wykonawcy oświadczenia woli (w terminie nie później niż 1 /jeden/ miesiąc przed upływem terminu obowiązywania umowy) o skorzystaniu z prawa opcji oraz o jego zakresie. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga sporządzenia aneksu do umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – dostawa ciastek zbożowych z nadzieniem
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych dla zrównoważenia wysiłku energetycznego dla honorowych dawców krwi obejmująca dostawę ciastek zbożowych z nadzieniem w ilości 85 000 szt. na potrzeby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 9a do SWZ.
Interne Kennung: Cz. 2
Haupteinstufung (cpv): 15812100 Konditorwaren
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie zwiększenia ilości sztuk przedmiotu zamówienia. 1. 1. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku wykorzystania całości przedmiotu zamówienia podstawowego (całkowitego wykorzystania przedmiotu zamówienia) przed upływem terminu obowiązywania umowy, spowodowanego zwiększonym zapotrzebowaniem związanym z bieżącą działalnością Zamawiającego. 1.2. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w zakresie zwiększenia przedmiotu zamówienia w wysokości do 20% ilości zamówienia podstawowego, tj. w ilości wynoszącej odpowiednio do 17 000 szt. 1.3. Zakupiony w ramach prawa opcji przedmiot zamówienia musi spełniać wszystkie wymogi określone dla zamówienia podstawowego. 1.4. Przedmiot zamówienia realizowany w ramach prawa opcji musi być wykonany na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. 6. Skorzystanie z opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z przysługującego mu prawa opcji albo skorzystania z prawa opcji w niepełnym zakresie, niewykorzystującym maksymalnego poziomu wynikającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia w stosunku do Zamawiającego. 7. Zastosowanie prawa opcji nie skutkuje zmianą ceny jednostkowej netto przedmiotu zamówienia, która jest wartością stałą, niezależną od wielkości przedmiotu zamówienia, z zastrzeżeniem przypadków wskazanych w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 9a do SWZ (§ 8 ust. 4 i ust. 5) . Oznacza to, że cena jednostkowa netto wskazana przez Wykonawcę, musi być identyczna zarówno dla liczby sztuk zamawianego przedmiotu zamówienia w zamówieniu podstawowym, jak i dla liczby sztuk zamawianego przedmiotu zamówienia w ramach opcji. 8. W przypadku skorzystania z prawa opcji, Wykonawcy przysługiwać będzie wynagrodzenie w wysokości określonej na zasadach przewidzianych dla zamówienia podstawowego wg cen jednostkowych wskazanych dla zamówienia podstawowego. 9. Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie do wyczerpania określonej w pkt 3 wysokości opcji. 10. Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego do Wykonawcy oświadczenia woli (w terminie nie później niż 1 /jeden/ miesiąc przed upływem terminu obowiązywania umowy) o skorzystaniu z prawa opcji oraz o jego zakresie. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga sporządzenia aneksu do umowy.
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – dostawa czekolady mlecznej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych dla zrównoważenia wysiłku energetycznego dla honorowych dawców krwi obejmująca dostawę czekolady mlecznej w ilości 55 000 szt. na potrzeby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 9a do SWZ.
Interne Kennung: Cz.3
Haupteinstufung (cpv): 15842100 Schokolade
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie zwiększenia ilości sztuk przedmiotu zamówienia. 1.1 Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku wykorzystania całości przedmiotu zamówienia podstawowego (całkowitego wykorzystania przedmiotu zamówienia) przed upływem terminu obowiązywania umowy, spowodowanego zwiększonym zapotrzebowaniem związanym z bieżącą działalnością Zamawiającego. 1.2 Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w zakresie zwiększenia przedmiotu zamówienia w wysokości do 20% ilości zamówienia podstawowego, tj. w ilości wynoszącej odpowiednio do 11 000 szt. 1.3 Zakupiony w ramach prawa opcji przedmiot zamówienia musi spełniać wszystkie wymogi określone dla zamówienia podstawowego. 1.4 Przedmiot zamówienia realizowany w ramach prawa opcji musi być wykonany na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. 1.5 Skorzystanie z opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z przysługującego mu prawa opcji albo skorzystania z prawa opcji w niepełnym zakresie, niewykorzystującym maksymalnego poziomu wynikającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia w stosunku do Zamawiającego. 1.6 Zastosowanie prawa opcji nie skutkuje zmianą ceny jednostkowej netto przedmiotu zamówienia, która jest wartością stałą, niezależną od wielkości przedmiotu zamówienia, z zastrzeżeniem przypadków wskazanych w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 9a do SWZ (§ 8 ust. 4 i ust. 5) . Oznacza to, że cena jednostkowa netto wskazana przez Wykonawcę, musi być identyczne zarówno dla liczby sztuk zamawianego przedmiotu zamówienia w zamówieniu podstawowym, jak i dla liczby sztuk zamawianego przedmiotu zamówienia w ramach opcji. 1.7 W przypadku skorzystania z prawa opcji, Wykonawcy przysługiwać będzie wynagrodzenie w wysokości określonej na zasadach przewidzianych dla zamówienia podstawowego wg ceny jednostkowej wskazanej dla zamówienia podstawowego. 1.8 Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie do wyczerpania określonej w pkt 1.2 wysokości opcji. 1.9 Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego do Wykonawcy oświadczenia woli (w terminie nie później niż 1 /jeden/ miesiąc przed upływem terminu obowiązywania umowy) o skorzystaniu z prawa opcji oraz o jego zakresie. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga sporządzenia aneksu do umowy.
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – dostawa czekolady gorzkiej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych dla zrównoważenia wysiłku energetycznego dla honorowych dawców krwi obejmująca dostawę czekolady gorzkiej w ilości 36 000 szt. na potrzeby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 9a do SWZ.
Interne Kennung: Cz. 4
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie zwiększenia ilości sztuk przedmiotu zamówienia. 1.1 Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku wykorzystania całości przedmiotu zamówienia podstawowego (całkowitego wykorzystania przedmiotu zamówienia) przed upływem terminu obowiązywania umowy, spowodowanego zwiększonym zapotrzebowaniem związanym z bieżącą działalnością Zamawiającego. 1.2 Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w zakresie zwiększenia przedmiotu zamówienia w wysokości do 20% ilości zamówienia podstawowego, tj. w ilości wynoszącej do 7 200 szt. 1.3 Zakupiony w ramach prawa opcji przedmiot zamówienia musi spełniać wszystkie wymogi określone dla zamówienia podstawowego. 1.4 Przedmiot zamówienia realizowany w ramach prawa opcji musi być wykonany na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. 1.5 Skorzystanie z opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z przysługującego mu prawa opcji albo skorzystania z prawa opcji w niepełnym zakresie, niewykorzystującym maksymalnego poziomu wynikającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia w stosunku do Zamawiającego. 1.6 Zastosowanie prawa opcji nie skutkuje zmianą ceny jednostkowej netto przedmiotu zamówienia, która jest wartością stałą, niezależną od wielkości przedmiotu zamówienia, z zastrzeżeniem przypadków wskazanych w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 9a do SWZ (§ 8 ust. 4 i ust. 5) . Oznacza to, że cena jednostkowa netto wskazana przez Wykonawcę, musi być identyczna zarówno dla liczby sztuk zamawianego przedmiotu zamówienia w zamówieniu podstawowym, jak i dla liczby sztuk zamawianego przedmiotu zamówienia w ramach opcji. 1.7 W przypadku skorzystania z prawa opcji, Wykonawcy przysługiwać będzie wynagrodzenie w wysokości określonej na zasadach przewidzianych dla zamówienia podstawowego wg ceny jednostkowej wskazanej dla zamówienia podstawowego. 1.8 Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie do wyczerpania określonej w pkt 1.2 wysokości opcji. 1.9 Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego do Wykonawcy oświadczenia woli (w terminie nie później niż 1 /jeden/ miesiąc przed upływem terminu obowiązywania umowy) o skorzystaniu z prawa opcji oraz o jego zakresie. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga sporządzenia aneksu do umowy.
Los: LOT-0005
Titel: 1. Część 5 – dostawa słabo zmineralizowanej naturalnej wody źródlanej w butlach galonowych wraz z dzierżawą urządzeń dozujących wodę.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych dla zrównoważenia wysiłku energetycznego dla honorowych dawców krwi obejmująca dostawę słabo zmineralizowanej naturalnej wody źródlanej w butlach galonowych: 1) w opakowaniach o pojemności 11,35 l w ilości 250 szt. 2) w opakowaniach o pojemności 18,90 l w ilości 1 400 szt. wraz z dzierżawą urządzeń dozujących wodę w ilości 15 szt. na potrzeby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 9b do SWZ.
Interne Kennung: Cz.5
Haupteinstufung (cpv): 15981000 Mineralwasser
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie zwiększenia ilości sztuk przedmiotu zamówienia. 1.1 Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku wykorzystania całości przedmiotu zamówienia podstawowego (całkowitego wykorzystania przedmiotu zamówienia) przed upływem terminu obowiązywania umowy, spowodowanego zwiększonym zapotrzebowaniem związanym z bieżącą działalnością Zamawiającego. 1.2 Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w zakresie zwiększenia przedmiotu zamówienia w wysokości do 20% ilości zamówienia podstawowego, tj. w ilości wynoszącej odpowiednio do 330 szt. ( w tym: 11,35 l – 50 szt.; 18,90 l – 280 szt.). 1.3 Zakupiony w ramach prawa opcji przedmiot zamówienia musi spełniać wszystkie wymogi określone dla zamówienia podstawowego. 1.4 Przedmiot zamówienia realizowany w ramach prawa opcji musi być wykonywany na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. 1.5 Skorzystanie z opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z przysługującego mu prawa opcji albo skorzystania z prawa opcji w niepełnym zakresie, niewykorzystującym maksymalnego poziomu wynikającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia w stosunku do Zamawiającego. 1.6 Zastosowanie prawa opcji nie skutkuje zmianą cen jednostkowych netto przedmiotu zamówienia, które są wartością stałą, niezależną od wielkości przedmiotu zamówienia, z zastrzeżeniem przypadków wskazanych w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik 9b do SWZ (§ 9 ust. 4 i ust. 5). Oznacza to, że ceny jednostkowe netto wskazane przez Wykonawcę, muszą być identyczne zarówno dla liczby sztuk zamawianego przedmiotu zamówienia w zamówieniu podstawowym, jak i dla liczby sztuk zamawianego przedmiotu zamówienia w ramach opcji. 1.7 W przypadku skorzystania z prawa opcji, Wykonawcy przysługiwać będzie wynagrodzenie w wysokości określonej na zasadach przewidzianych dla zamówienia podstawowego wg cen jednostkowych wskazanych dla zamówienia podstawowego. 1.8 Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie do wyczerpania określonej w pkt 1.2 wysokości opcji. 1.9 Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego do Wykonawcy oświadczenia woli (w terminie nie później niż 1 /jeden/ miesiąc przed upływem terminu obowiązywania umowy) o skorzystaniu z prawa opcji oraz o jego zakresie. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga sporządzenia aneksu do umowy.
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 – dostawa słabo zmineralizowanej naturalnej wody źródlanej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych dla zrównoważenia wysiłku energetycznego dla honorowych dawców krwi obejmująca dostawę słabo zmineralizowanej naturalnej wody źródlanej w opakowaniach o pojemności 5 l w ilości 340 szt. na potrzeby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 9a do SWZ.
Interne Kennung: Cz.6
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie zwiększenia ilości sztuk przedmiotu zamówienia. 1.1 Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku wykorzystania całości przedmiotu zamówienia podstawowego (całkowitego wykorzystania przedmiotu zamówienia) przed upływem terminu obowiązywania umowy, spowodowanego zwiększonym zapotrzebowaniem związanym z bieżącą działalnością Zamawiającego. 1.2 Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w zakresie zwiększenia przedmiotu zamówienia w wysokości do 20% ilości zamówienia podstawowego, tj. w ilości wynoszącej odpowiednio do 68 szt. 1.3 Zakupiony w ramach prawa opcji przedmiot zamówienia musi spełniać wszystkie wymogi określone dla zamówienia podstawowego. 1.4 Przedmiot zamówienia realizowany w ramach prawa opcji musi być wykonany na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. 1.5 Skorzystanie z opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z przysługującego mu prawa opcji albo skorzystania z prawa opcji w niepełnym zakresie, niewykorzystującym maksymalnego poziomu wynikającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia w stosunku do Zamawiającego. 1.6 Zastosowanie prawa opcji nie skutkuje zmianą ceny jednostkowej netto przedmiotu zamówienia, która jest wartością stałą, niezależną od wielkości przedmiotu zamówienia, z zastrzeżeniem przypadków wskazanych w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 9a do SWZ (§ 8 ust. 4 i ust. 5). Oznacza to, że cena jednostkowa netto wskazana przez Wykonawcę, musi być identyczna zarówno dla liczby sztuk zamawianego przedmiotu zamówienia w zamówieniu podstawowym, jak i dla liczby sztuk zamawianego przedmiotu zamówienia w ramach opcji. 1.7 W przypadku skorzystania z prawa opcji, Wykonawcy przysługiwać będzie wynagrodzenie w wysokości określonej na zasadach przewidzianych dla zamówienia podstawowego wg ceny jednostkowej wskazanej dla zamówienia podstawowego. 1.8 Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie do wyczerpania określonej w pkt 1.2 wysokości opcji. 1.9 Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego do Wykonawcy oświadczenia woli (w terminie nie później niż 1 /jeden/ miesiąc przed upływem terminu obowiązywania umowy) o skorzystaniu z prawa opcji oraz o jego zakresie. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga sporządzenia aneksu do umowy.
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 – dostawa kawy naturalnej ziarnistej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych dla zrównoważenia wysiłku energetycznego dla honorowych dawców krwi obejmująca dostawę kawy naturalnej ziarnistej w ilości 360 kg na potrzeby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 9a do SWZ.
Interne Kennung: Cz.7
Haupteinstufung (cpv): 15861000 Kaffee
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie zwiększenia ilości sztuk przedmiotu zamówienia. 1.1 Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku wykorzystania całości przedmiotu zamówienia podstawowego (całkowitego wykorzystania przedmiotu zamówienia) przed upływem terminu obowiązywania umowy, spowodowanego zwiększonym zapotrzebowaniem związanym z bieżącą działalnością Zamawiającego. 1.2 Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w zakresie zwiększenia przedmiotu zamówienia w wysokości do 20% ilości zamówienia podstawowego, tj. w ilości wynoszącej odpowiednio do 72 kg. 1.3 Zakupiony w ramach prawa opcji przedmiot zamówienia musi spełniać wszystkie wymogi określone dla zamówienia podstawowego. 1.4 Przedmiot zamówienia realizowany w ramach prawa opcji musi być wykonany na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. 1.5 Skorzystanie z opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z przysługującego mu prawa opcji albo skorzystania z prawa opcji w niepełnym zakresie, niewykorzystującym maksymalnego poziomu wynikającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia w stosunku do Zamawiającego. 1.6 Zastosowanie prawa opcji nie skutkuje zmianą ceny jednostkowej netto przedmiotu zamówienia, która jest wartością stałą, niezależną od wielkości przedmiotu zamówienia, z zastrzeżeniem przypadków wskazanych w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 9a (§ 8 ust. 4 i ust. 5) do SWZ. Oznacza to, że cena jednostkowa netto wskazana przez Wykonawcę, musi być identyczna zarówno dla liczby sztuk zamawianego przedmiotu zamówienia w zamówieniu podstawowym, jak i dla liczby sztuk zamawianego przedmiotu zamówienia w ramach opcji. 1.7 W przypadku skorzystania z prawa opcji, Wykonawcy przysługiwać będzie wynagrodzenie w wysokości określonej na zasadach przewidzianych dla zamówienia podstawowego wg ceny jednostkowej wskazanej dla zamówienia podstawowego. 1.8 Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie do wyczerpania określonej w pkt 1.2 wysokości opcji. 1.9 Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego do Wykonawcy oświadczenia woli (w terminie nie później niż 1 /jeden/ miesiąc przed upływem terminu obowiązywania umowy) o skorzystaniu z prawa opcji oraz o jego zakresie. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga sporządzenia aneksu do umowy
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 – dostawa cukru białego kryształ
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych dla zrównoważenia wysiłku energetycznego dla honorowych dawców krwi obejmująca dostawę cukru białego kryształ w ilości 22 200 szt., na potrzeby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 9a do SWZ.
Interne Kennung: Cz. 8
Haupteinstufung (cpv): 15831200 Weißzucker
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie zwiększenia ilości sztuk przedmiotu zamówienia. 1.1 Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku wykorzystania całości przedmiotu zamówienia podstawowego (całkowitego wykorzystania przedmiotu zamówienia) przed upływem terminu obowiązywania umowy, spowodowanego zwiększonym zapotrzebowaniem związanym z bieżącą działalnością Zamawiającego. 1.2 Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w zakresie zwiększenia przedmiotu zamówienia w wysokości do 20% ilości zamówienia podstawowego, tj. w ilości wynoszącej odpowiednio do 4 440 szt. 1.3 Zakupiony w ramach prawa opcji przedmiot zamówienia musi spełniać wszystkie wymogi określone dla zamówienia podstawowego. 1.4 Przedmiot zamówienia realizowany w ramach prawa opcji musi być wykonany na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. 1.5 Skorzystanie z opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z przysługującego mu prawa opcji albo skorzystania z prawa opcji w niepełnym zakresie, niewykorzystującym maksymalnego poziomu wynikającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia w stosunku do Zamawiającego. 1.6 Zastosowanie prawa opcji nie skutkuje zmianą cen jednostkowych netto przedmiotu zamówienia, które są wartością stałą, niezależną od wielkości przedmiotu zamówienia, z zastrzeżeniem przypadków wskazanych w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 9a (§ 8 ust. 4 i ust. 5) do SWZ. Oznacza to, że cena jednostkowa netto wskazana przez Wykonawcę, musi być identyczna zarówno dla liczby sztuk zamawianego przedmiotu zamówienia w zamówieniu podstawowym, jak i dla liczby sztuk zamawianego przedmiotu zamówienia w ramach opcji. 1.7 W przypadku skorzystania z prawa opcji, Wykonawcy przysługiwać będzie wynagrodzenie w wysokości określonej na zasadach przewidzianych dla zamówienia podstawowego wg ceny jednostkowej wskazanej dla zamówienia podstawowego. 1.8 Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie do wyczerpania określonej w pkt 1.2 wysokości opcji. 1.9 Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego do Wykonawcy oświadczenia woli (w terminie nie później niż 1 /jeden/ miesiąc przed upływem terminu obowiązywania umowy) o skorzystaniu z prawa opcji oraz o jego zakresie. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga sporządzenia aneksu do umowy.
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 – dostawa zabielacza do kawy w proszku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych dla zrównoważenia wysiłku energetycznego dla honorowych dawców krwi obejmująca dostawę zabielacza do kawy w proszku w ilości 22 200 szt., na potrzeby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 9a do SWZ.
Interne Kennung: Cz. 9
Haupteinstufung (cpv): 15511700 Milchpulver
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie zwiększenia ilości sztuk przedmiotu zamówienia. 1.1 Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku wykorzystania całości przedmiotu zamówienia podstawowego (całkowitego wykorzystania przedmiotu zamówienia) przed upływem terminu obowiązywania umowy, spowodowanego zwiększonym zapotrzebowaniem związanym z bieżącą działalnością Zamawiającego. 1.2 Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w zakresie zwiększenia przedmiotu zamówienia w wysokości do 20% ilości zamówienia podstawowego, tj. w ilości wynoszącej odpowiednio do 4 440 szt. 1.3 Zakupiony w ramach prawa opcji przedmiot zamówienia musi spełniać wszystkie wymogi określone dla zamówienia podstawowego. 1.4 Przedmiot zamówienia realizowany w ramach prawa opcji musi być wykonany na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. 1.5 Skorzystanie z opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z przysługującego mu prawa opcji albo skorzystania z prawa opcji w niepełnym zakresie, niewykorzystującym maksymalnego poziomu wynikającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia w stosunku do Zamawiającego. 1.6 Zastosowanie prawa opcji nie skutkuje zmianą ceny jednostkowej netto przedmiotu zamówienia, która jest wartością stałą, niezależną od wielkości przedmiotu zamówienia, z zastrzeżeniem przypadków wskazanych w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 9a (§ 8 ust. 4 i ust. 5) do SWZ. Oznacza to, że cena jednostkowa netto wskazana przez Wykonawcę, musi być identyczna zarówno dla liczby sztuk zamawianego przedmiotu zamówienia w zamówieniu podstawowym, jak i dla liczby sztuk zamawianego przedmiotu zamówienia w ramach opcji. 1.7 W przypadku skorzystania z prawa opcji, Wykonawcy przysługiwać będzie wynagrodzenie w wysokości określonej na zasadach przewidzianych dla zamówienia podstawowego wg ceny jednostkowej wskazanej dla zamówienia podstawowego. 1.8 Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie do wyczerpania określonej w pkt 1.2 wysokości opcji. 1.9 Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego do Wykonawcy oświadczenia woli (w terminie nie później niż 1 /jeden/ miesiąc przed upływem terminu obowiązywania umowy) o skorzystaniu z prawa opcji oraz o jego zakresie. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga sporządzenia aneksu do umowy.