See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Baligród w roku 2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (Dz. U. z 2024 r. poz. 530 - „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, produkcji szkółkarskiej, gospodarki rolno-łąkowej, gospodarki łowieckiej, zagospodarowania turystycznego do wykonania na terenie Nadleśnictwa Baligród w roku 2027.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I - Leśnictwo Bystre
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (Dz. U. z 2024 r. poz. 530 - „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Baligród - w roku 2027.
Interne Kennung: Pakiet I - Leśnictwo Bystre
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W stosunku do każdego Pakietu Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do każdej z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w Kosztorysie Ofertowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, której łączna wartość nie będzie przekraczała 30 % Wynagrodzenia z dnia zawarcia Umowy. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w Kosztorysie Ofertowym stanowiącym część Oferty. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji w przypadku: (1) wystąpienia konieczności zwiększenia zakresu rzeczowego usług stanowiących przedmiot zamówienia w następstwie przyczyn przyrodniczych, klimatycznych, atmosferycznych bądź związanych z prawidłowym prowadzeniem gospodarki leśnej, (2) zmian na rynku sprzedaży drewna lub powierzenia Zamawiającemu nowych zadań gospodarczych lub publicznych, (3) powierzania Wykonawcy prac stanowiących wykonawstwo zastępcze w stosunku do prac realizowanych przez innego wykonawcę (na Obszarze Realizacji Pakietu). Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II - Leśnictwo Czarne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (Dz. U. z 2024 r. poz. 530 - „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Baligród - w roku 2027
Interne Kennung: Pakiet II - Leśnictwo Czarne
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III - Leśnictwo Jabłonki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (Dz. U. z 2024 r. poz. 530 - „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Baligród - w roku 2027.
Interne Kennung: Pakiet III - Leśnictwo Jabłonki
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet IV - Leśnictwo Kalnica
Interne Kennung: Pakiet IV - Leśnictwo Kalnica
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet V - Leśnictwo Rabe
Interne Kennung: Pakiet V - Leśnictwo Rabe
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet VI - Leśnictwo Kołonice
Interne Kennung: Pakiet VI - Leśnictwo Kołonice
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet VII - Leśnictwo Roztoki
Interne Kennung: Pakiet VII - Leśnictwo Roztoki
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet VIII - Leśnictwo Żernica
Interne Kennung: Pakiet VIII - Leśnictwo Żernica
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet IX - Leśnictwo Bukowiec
Interne Kennung: Pakiet IX - Leśnictwo Bukowiec
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet X - Leśnictwo Górzanka
Interne Kennung: Pakiet X - Leśnictwo Górzanka
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet XI - Leśnictwo Wola Górzańska
Interne Kennung: Pakiet XI - Leśnictwo Wola Górzańska
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet XII - Leśnictwo Polanki
Interne Kennung: Pakiet XII - Leśnictwo Polanki
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet XIII - Leśnictwo Rajskie
Interne Kennung: Pakiet XIII - Leśnictwo Rajskie
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet XIV - Leśnictwo Zawóz
Interne Kennung: Pakiet XIV - Leśnictwo Zawóz
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet XV - Leśnictwo Szkółki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (Dz. U. z 2024 r. poz. 530 - „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu szkółkarstwa, hodowli i ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Baligród - w roku 2027.
Interne Kennung: Pakiet XV - Leśnictwo Szkółki
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet XVI - Turystyka I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (Dz. U. z 2024 r. poz. 530 - „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu zagospodarowania turystycznego do wykonania na terenie Nadleśnictwa Baligród - w roku 2027.
Interne Kennung: Pakiet XVI - Turystyka I
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet XVII - Turystyka II
Interne Kennung: Pakiet XVII - Turystyka II
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet XVIII - gospodarka rolno- łąkowa, łowiectwo
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (Dz. U. z 2024 r. poz. 530 - „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu gospodarki rolno- łąkowe, łowiectwa do wykonania na terenie Nadleśnictwa Baligród - w roku 2027.
Interne Kennung: Pakiet XVIII - gospodarka rolno- łąkowa, łowiectwo
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77600000 Dienstleistungen im Bereich Jagd, 77100000 Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft, 77110000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Agrarproduktion