2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa serwerów i kamer dla Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwerów i kamer dla Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 części: Część 1 – Dostawa serwera do laboratorium PKM Część 2 – Dostawa kamer i obiektywów do laboratorium PKM. Część 3 – Dostawa serwera z kartami graficznymi. Część 4 – Dostawa serwerów. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Oferty można składać na wszystkie części zamówienia. 3. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego: Politechnika Gdańska, Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki, ul. Narutowicza 11/12, 80-233 Gdańsk, budynek WETI A (nr 41) pomieszczenie 116. 4. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, pochodzący z bieżącej produkcji, wolny od wad prawnych i fizycznych, bez wcześniejszej eksploatacji i nie może być przedmiotem praw osób trzecich. Ponadto musi być gotowy do pracy zgodnie z przeznaczeniem, bez dodatkowych zakupów inwestycyjnych po stronie Zamawiającego.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32323500 Video-Überwachungssystem, 32333200 Camcorder
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa serwera do laboratorium PKM.
Beschreibung: Dostawa 1 sztuki serwera do laboratorium PKM. Gwarancja co najmniej 36 miesięcy. Stawka 0% VAT na asortyment będący przedmiotem zamówienia 1) Zamawiający wystąpi do Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego celem potwierdzenia zastosowania stawki 0% VAT w związku z art. 83 ust. 1 pkt. 26 lit. a), ust. 13, 14 i 15 ustawy z dnia 11.03.2004r. o podatku od towarów i usług (tj. Dz. U. z 2025 poz. 776 ze zm.) do formularza rzeczowo-cenowego część 1 poz. 1 serwer. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego: Politechnika Gdańska, Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki, ul. Narutowicza 11/12, 80-233 Gdańsk, budynek WETI A (nr 41) pomieszczenie 116.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa kamer i obiektywów do laboratorium PKM.
Beschreibung: Dostawa 14 sztuk kamer i 14 sztuk obiektywów do laboratorium PKM. Gwarancja co najmniej 12 miesięcy. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego: Politechnika Gdańska, Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki, ul. Narutowicza 11/12, 80-233 Gdańsk, budynek WETI A (nr 41) pomieszczenie 116.
Haupteinstufung (cpv): 32323500 Video-Überwachungssystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32333200 Camcorder
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa serwera z kartami graficznymi.
Beschreibung: Dostawa 1 sztuki serwera z kartami graficznymi. Gwarancja co najmniej 36 miesięcy. Stawka 0% VAT na asortyment będący przedmiotem zamówienia 1) Zamawiający wystąpi do Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego celem potwierdzenia zastosowania stawki 0% VAT w związku z art. 83 ust. 1 pkt. 26 lit. a), ust. 13, 14 i 15 ustawy z dnia 11.03.2004r. o podatku od towarów i usług (tj. Dz. U. z 2025 poz. 776 ze zm.) do formularza rzeczowo-cenowego część 3 poz. 1 serwer. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego: Politechnika Gdańska, Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki, ul. Narutowicza 11/12, 80-233 Gdańsk, budynek WETI A (nr 41) pomieszczenie 116.
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa serwerów.
Beschreibung: Dostawa 5 sztuk serwerów. Gwarancja co najmniej 36 miesięcy. Stawka 0% VAT na asortyment będący przedmiotem zamówienia 1) Zamawiający wystąpi do Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego celem potwierdzenia zastosowania stawki 0% VAT w związku z art. 83 ust. 1 pkt. 26 lit. a), ust. 13, 14 i 15 ustawy z dnia 11.03.2004r. o podatku od towarów i usług (tj. Dz. U. z 2025 poz. 776 ze zm.) do formularza rzeczowo-cenowego część 4 poz. 1 serwer. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego: Politechnika Gdańska, Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki, ul. Narutowicza 11/12, 80-233 Gdańsk, budynek WETI A (nr 41) pomieszczenie 116. Zakup sprzętu dla potrzeb projektu pn.: „Automatyzacja projektowania i optymalizacja układów wysokich częstotliwości za pomocą metod uczenia maszynowego” (UMO-2024/55/B/ST7/01413).