659545-2025 - Ergebnis
Polen – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – Dostawa specjalistycznej aparatury do badań genetycznych oraz wyposażenia do pracowni antropologicznej na potrzeby PUM
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa specjalistycznej aparatury do badań genetycznych oraz wyposażenia do pracowni antropologicznej na potrzeby PUM
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z transportem, rozładunkiem, wniesieniem i instalacją specjalistycznej aparatury do badań genetycznych oraz wyposażenia do pracowni antropologicznej na potrzeby PUM, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1 do swz. Zamówienie jest podzielone na 6 części
Vorherige Bekanntmachung572810-2025
Interne KennungDZP.271.78.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZgodnie z treścią art. 138 ust. 2 pkt 1) ustawy Pzp zamawiający wyznacza 18 dniowy termin składania ofert, licząc od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. Skrócenie terminu jest uzasadnione pilną potrzebą realizacji zamówienia, jak również koniecznością terminowego rozliczenia projektów z których pochodzi dofinansowanie zamówienia
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa zintegrowanego systemu bioreaktorowego przeznaczonego do hodowli komórkowych na potrzeby Zakładu Genomiki i Genetyki Sądowej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z transportem, rozładunkiem, wniesieniem, instalacją i uruchomieniem zintegrowanego systemu bioreaktorowego przeznaczonego do hodowli komórkowych na potrzeby Zakładu Genomiki i Genetyki Sądowej, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1 do swz
Interne KennungDZP.271.78.2025.1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
Menge1 Stück
LosLOT-0002
TitelDostawa specjalistycznego wyposażenia pracowni antropologicznej na potrzeby Zakładu Genomiki i Genetyki Sądowej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z transportem, rozładunkiem, wniesieniem, instalacją i uruchomieniem specjalistycznego wyposażenia pracowni antropologicznej na potrzeby Zakładu Genomiki i Genetyki Sądowej, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1 do swz
Interne KennungDZP.271.78.2025.2
Menge12 Stück
LosLOT-0003
TitelDostawa systemu do ilościowej analizy PCR techniką emulsyjną wraz z wyposażeniem na potrzeby Zakładu Genomiki i Genetyki Sądowej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z transportem, rozładunkiem, wniesieniem, instalacją i uruchomieniem systemu do ilościowej analizy PCR techniką emulsyjną wraz z wyposażeniem na potrzeby Zakładu Genomiki i Genetyki Sądowej, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1 do swz
Interne KennungDZP.271.78.2025.3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38950000 Polymerase Kettenreaktion (PCR), 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
LosLOT-0004
TitelDostawa dezintegratora ultradźwiękowego na potrzeby Zakładu Genomiki i Genetyki Sądowej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z transportem, rozładunkiem, wniesieniem, instalacją i uruchomieniem dezintegratora ultradźwiękowego na potrzeby Zakładu Genomiki i Genetyki Sądowej, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1 do swz
Interne KennungDZP.271.78.2025.4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124120 Ultraschallausrüstung für diagnostische Zwecke
LosLOT-0005
TitelDostawa młynka kriogenicznego do mielenia kości na potrzeby Zakładu Genomiki i Genetyki Sądowej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z transportem, rozładunkiem, wniesieniem, instalacją i uruchomieniem młynka kriogenicznego do mielenia kości na potrzeby Zakładu Genomiki i Genetyki Sądowej, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1 do swz
Interne KennungDZP.271.78.2025.5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33165000 Ausrüstung für Kryochirurgie und Kryotherapie
Menge2 Stück
LosLOT-0006
TitelDostawa aparatury do mikropłytek na potrzeby Zakładu Genomiki i Genetyki Sądowej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z transportem, rozładunkiem, wniesieniem, instalacją i uruchomieniem aparatury do mikropłytek na potrzeby Zakładu Genomiki i Genetyki Sądowej, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1 do swz
Interne KennungDZP.271.78.2025.6