659548-2026 - Ergebnis
Polen – Krankenwagen – Zakup ambulansów sanitarnych oraz sprzętu medycznego. Sprawa nr: NOZ.25.14.25
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup ambulansów sanitarnych oraz sprzętu medycznego. Sprawa nr: NOZ.25.14.25
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa 4 sztuk ambulansów sanitarnych oraz sprzętu medycznego dla potrzeb Zespołów Ratownictwa Medycznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zał nr 2 SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 805253-2025
Interne Kennung: NOZ.25.14.25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zgodnie z treścią SWZ dostępną na https://pogotowielublin.ezamawiajacy.pl
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114121 Krankenwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114122 Patiententransportfahrzeuge, 33182100 Defibrillator, 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ambulanse sanitarne (4szt.)
Beschreibung: Część1 - dostawa ambulansów sanitarnych - szt. 4. szczegółowy opis - zał nr 2 cz. 1 SWZ
Interne Kennung: NOZ.25.14.25 cz. 1.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114122 Patiententransportfahrzeuge
Los: LOT-0002
Titel: Defibrylator (szt. 6)
Beschreibung: Część 2 Dostawa defibrylatorów (szt 6.), szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - zał 2 cz 2 SWZ
Interne Kennung: NOZ.25.14.25 cz. 2.
Haupteinstufung (cpv): 33182100 Defibrillator
Los: LOT-0003
Titel: Pompy infuzyjne strzykawkowe (szt. 4).
Beschreibung: Część 4. Dostawa Pompy infuzyjnej strzykawkowej (szt. 4)., szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - zał 2 cz 4 SWZ
Interne Kennung: NOZ.25.14.25 cz. 4.
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa Ssaka akumulatorowo-sieciowego (szt 6.)
Beschreibung: Część 3 Dostawa Ssaka akumulatorowo-sieciowego (szt 6.), szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - zał 2 cz 3 SWZ
Interne Kennung: NOZ.25.14.25 cz. 3.
Los: LOT-0005
Titel: Pulsoksymetry (przenośne ręczne szt 4 oraz p. na palec szt. 29)
Beschreibung: Część 5 Dostawa pulsoksymetrów, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - zał 2 cz 5 SWZ
Interne Kennung: NOZ.25.14.25 cz.5.
Los: LOT-0006
Titel: Różny sprzęt medyczny
Beschreibung: Część 6 Dostawa sprzętu medycznego, szczegółowy wykaz oraz opis przedmiotu zamówienia - zał 2 cz 6 SWZ
Interne Kennung: NOZ.25.14.25 cz. 6.
Los: LOT-0007
Titel: Nożyczki ratownicze (szt. 29)
Beschreibung: Część 7 Dostawa nożyczek ratowniczych, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - zał 2 cz 7 SWZ
Interne Kennung: NOZ.25.14.25 cz.7.
Los: LOT-0008
Titel: Materac próżniowy (szt. 4)
Beschreibung: Część 8 Dostawa materacy próżniowych, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - zał 2 cz 8 SWZ
Interne Kennung: NOZ.25.14.25 cz. 8.