See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Siurblinių, naftos gaudyklių bei panašių įrengimų valstybinės reikšmės keliuose būsenos stebėjimo sistemų montavimo ir integravimo paslaugos
Beschreibung: Siurblinių, naftos gaudyklių bei panašių įrengimų valstybinės reikšmės keliuose būsenos stebėjimo sistemų montavimas ir integravimas
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90400000 Dienstleistungen in der Abwasserbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0