659598-2026 - Ergebnis
Belgien – Dienstleistungen von Naturschutzgebieten – Raamovereenkomst voor onderhoud en inrichting van natuurgebieden binnen het project Groenjobs
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor onderhoud en inrichting van natuurgebieden binnen het project Groenjobs
Beschreibung: Voorwerp van deze diensten: Raamovereenkomst voor onderhoud en inrichting van natuurgebieden binnen het project Groenjobs. Toelichting: Deze raamovereenkomst betreft het inzetten van arbeiders en materiaal bij natuurherstel en -onderhoud op afroep in onze natuurgebieden verspreid over heel Vlaanderen. Het gaat onder meer over volgende werkzaamheden (enkel ter illustratie en niet limitatief): • Exotenbestrijding • Maaiwerken • Terreininrichting (opruimen van gebiedsvreemde constructies, plaatsen en onderhouden van afsluitingen, ...) • Bosbeheer (aanplanten, opruimen takhout, ...) Dit wordt verder toegelicht onder technische bepalingen. Deze raamovereenkomst wordt afgesloten van gunning tot en met 2028. Jaarlijks stilzwijgend verlengbaar. Voor deze termijn vraagt Natuurpunt Beheer groenjobs pakketten aan bij het Agentschap Natuur en Bos voor 63 vte (126 takenpakketten) per jaar. De opdracht kan 2 keer stilzwijgend verlengd worden.
Interne Kennung: PPP23L-197/6477/NBP_Groenjobs_2026_KL
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92533000 Dienstleistungen von Naturschutzgebieten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Raamovereenkomst voor onderhoud en inrichting van natuurgebieden binnen het project Groenjobs
Interne Kennung: NBP_Groenjobs_2026_KL_1
659598-2026 - Resultados
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen simplificado
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 92533000 Servicios de reservas naturales
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: NBP_Groenjobs_2026_KL_1