2. Verfahren
Verfahren
Titel: Spektrometr do pomiarów widm CD w zakresie UV-VIS-NIR
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa spektrometru do pomiarów widm CD w zakresie UV-VIS-NIR. Spektrometr do pomiarów widm CD w zakresie UV-VIS-NIR jest aparaturą przeznaczoną do badania struktury przestrzennej związków chiralnych w szerokim zakresie spektralnym obejmującym nadfiolet, światło widzialne i cały zakres bliskiej poczerwieni. Aparat ten musi umożliwiać pomiary widm CD w roztworze i ciele stałym systemów wykazujących niskie wartości eliptyczności w szczególności od 750 do 2500 nm. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę urządzenia do wskazanego przez Zamawiającego pomieszczenia w siedzibie Zamawiającego, na koszt i ryzyko Wykonawcy, jego montaż i uruchomienie oraz przeszkolenie wyznaczonych przez Zamawiającego użytkowników w zakresie jego eksploatacji i konserwacji.
Interne Kennung: ZP-2401-13/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38433000 Spektrometer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38400000 Instrumente zum Prüfen von physikalischen Eigenschaften, 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück