659668-2026 - Wettbewerb
Belgien – Datenverwaltung – OVERHEIDSOPDRACHT VOOR DIENSTEN BETREFFENDE DE IMPLEMENTATIE VAN EEN 'DATA WAREHOUSE'-PLATFORM EN EEN OPLOSSING VOOR DE GEAUTOMATISEERDE VERWERKING VAN PARKEERVASTSTELLINGEN - SELECTIEFASE
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: OVERHEIDSOPDRACHT VOOR DIENSTEN BETREFFENDE DE IMPLEMENTATIE VAN EEN 'DATA WAREHOUSE'-PLATFORM EN EEN OPLOSSING VOOR DE GEAUTOMATISEERDE VERWERKING VAN PARKEERVASTSTELLINGEN - SELECTIEFASE
Beschreibung: Deze overheidsopdracht heeft betrekking op de terbeschikkingstelling, de exploitatie, het onderhoud en de verdere ontwikkeling van het Data Warehouse (DWH)-platform en van de Parkcheck-oplossing van parking.brussels. De opdracht heeft tot doel de continuïteit te waarborgen van de operationele, analytische en besluitvormingsverwerkingen die momenteel door deze twee componenten worden ondersteund, en tegelijkertijd ruimte te bieden voor een geleidelijke aanpassing daarvan aan de toekomstige behoeften van het agentschap.
Interne Kennung: PB.A26-3519
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72322000 Datenverwaltung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PB.A26-3519 - 1
Interne Kennung: 1
659668-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: PB.A26-3519
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72322000 Data management services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: PB.A26-3519 - 1
Internal identifier: 1