See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: CONTRACTE DELS SERVEIS DE PRODUCCIÓ I LOGÍSTICA DE LES ACTIVITATS VINCULADES A TALLERS, RUTES, MEDIACIONS, DEBATS I ALTRES ACTIVITATS QUE ES REALITZARAN AMB MOTIU DE L’ESDEVENIMENT BARCELONA 2026 CAPITAL MUNDIAL DE L’ARQUITECTURA, QUE ORGANITZA L’ENTITAT PÚPLICA EMPRESARIAL FUNDACIÓ MIES VAN DER ROHE, AMB MESURES DE CONTRACTACIÓ PÚBLICA SOSTENIBLE
Beschreibung: CONTRACTE DELS SERVEIS DE PRODUCCIÓ I LOGÍSTICA DE LES ACTIVITATS VINCULADES A TALLERS, RUTES, MEDIACIONS, DEBATS I ALTRES ACTIVITATS QUE ES REALITZARAN AMB MOTIU DE L’ESDEVENIMENT BARCELONA 2026 CAPITAL MUNDIAL DE L’ARQUITECTURA, QUE ORGANITZA L’ENTITAT PÚPLICA EMPRESARIAL FUNDACIÓ MIES VAN DER ROHE, AMB MESURES DE CONTRACTACIÓ PÚBLICA SOSTENIBLE
Interne Kennung: 13/2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952100 Organisation von Kulturveranstaltungen
5. Los
Los: LOT-0002
Beschreibung: SERVEIS DE PRODUCCIÓ I LOGÍSTICA DE LES ACTIVITATS VINCULADES A TALLERS, RUTES, MEDIACIONS, DEBATS I ALTRES ACTIVITATS QUE ES REALITZARAN AMB MOTIU DE L’ESDEVENIMENT BARCELONA 2026 CAPITAL MUNDIAL DE L’ARQUITECTURA, QUE ORGANITZA L’ENTITAT PÚPLICA EMPRESARIAL FUNDACIÓ MIES VAN DER ROHE, AMB MESURES DE CONTRACTACIÓ PÚBLICA SOSTENIBLE