See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ostali lijekovi (koji nisu uključeni u kategorije pod rednim brojem 1. i 17.) - III za zdravstvene ustanove u Republici Hrvatskoj
Beschreibung: Ostali lijekovi (koji nisu uključeni u kategorije pod rednim brojem 1. i 17.) - III za zdravstvene ustanove u Republici Hrvatskoj
Interne Kennung: 1.2.A.1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Grupa predmeta nabave 161
Beschreibung: Ostali lijekovi
Interne Kennung: 1.2.A.1-1
Los: LOT-0002
Titel: Grupa predmeta nabave 162
Interne Kennung: 1.2.A.1-2
Los: LOT-0004
Titel: Grupa predmeta nabave 164
Interne Kennung: 1.2.A.1-4
Los: LOT-0005
Titel: Grupa predmeta nabave 165
Interne Kennung: 1.2.A.1-5
Los: LOT-0006
Titel: Grupa predmeta nabave 166
Interne Kennung: 1.2.A.1-6
Los: LOT-0007
Titel: Grupa predmeta nabave 167
Interne Kennung: 1.2.A.1-7
Los: LOT-0008
Titel: Grupa predmeta nabave 168
Interne Kennung: 1.2.A.1-8
Los: LOT-0009
Titel: Grupa predmeta nabave 169
Interne Kennung: 1.2.A.1-9
Los: LOT-0010
Titel: Grupa predmeta nabave 170
Interne Kennung: 1.2.A.1-10
Los: LOT-0011
Titel: Grupa predmeta nabave 171
Interne Kennung: 1.2.A.1-11
Los: LOT-0012
Titel: Grupa predmeta nabave 172
Interne Kennung: 1.2.A.1-12
Los: LOT-0013
Titel: Grupa predmeta nabave 173
Interne Kennung: 1.2.A.1-13
Los: LOT-0014
Titel: Grupa predmeta nabave 174
Interne Kennung: 1.2.A.1-14
Los: LOT-0015
Titel: Grupa predmeta nabave 175
Interne Kennung: 1.2.A.1-15
Los: LOT-0016
Titel: Grupa predmeta nabave 176
Interne Kennung: 1.2.A.1-16
Los: LOT-0017
Titel: Grupa predmeta nabave 177
Interne Kennung: 1.2.A.1-17
Los: LOT-0018
Titel: Grupa predmeta nabave 178
Interne Kennung: 1.2.A.1-18
Los: LOT-0019
Titel: Grupa predmeta nabave 179
Interne Kennung: 1.2.A.1-19
Los: LOT-0020
Titel: Grupa predmeta nabave 180
Interne Kennung: 1.2.A.1-20
Los: LOT-0021
Titel: Grupa predmeta nabave 181
Interne Kennung: 1.2.A.1-21
Los: LOT-0022
Titel: Grupa predmeta nabave 182
Interne Kennung: 1.2.A.1-22
Los: LOT-0023
Titel: Grupa predmeta nabave 183
Interne Kennung: 1.2.A.1-23
Los: LOT-0024
Titel: Grupa predmeta nabave 184
Interne Kennung: 1.2.A.1-24
Los: LOT-0025
Titel: Grupa predmeta nabave 185
Interne Kennung: 1.2.A.1-25
Los: LOT-0026
Titel: Grupa predmeta nabave 186
Interne Kennung: 1.2.A.1-26
Los: LOT-0027
Titel: Grupa predmeta nabave 187
Interne Kennung: 1.2.A.1-27
Los: LOT-0029
Titel: Grupa predmeta nabave 189
Interne Kennung: 1.2.A.1-29
Los: LOT-0033
Titel: Grupa predmeta nabave 193
Interne Kennung: 1.2.A.1-33
Los: LOT-0034
Titel: Grupa predmeta nabave 194
Interne Kennung: 1.2.A.1-34
Los: LOT-0035
Titel: Grupa predmeta nabave 195
Interne Kennung: 1.2.A.1-35
Los: LOT-0038
Titel: Grupa predmeta nabave 198
Interne Kennung: 1.2.A.1-38
Los: LOT-0039
Titel: Grupa predmeta nabave 199
Interne Kennung: 1.2.A.1-39
Los: LOT-0041
Titel: Grupa predmeta nabave 201
Interne Kennung: 1.2.A.1-41
Los: LOT-0042
Titel: Grupa predmeta nabave 202
Interne Kennung: 1.2.A.1-42
Los: LOT-0043
Titel: Grupa predmeta nabave 203
Interne Kennung: 1.2.A.1-43
Los: LOT-0045
Titel: Grupa predmeta nabave 205
Interne Kennung: 1.2.A.1-45
Los: LOT-0048
Titel: Grupa predmeta nabave 208
Interne Kennung: 1.2.A.1-48
Los: LOT-0049
Titel: Grupa predmeta nabave 209
Interne Kennung: 1.2.A.1-49
Los: LOT-0050
Titel: Grupa predmeta nabave 210
Interne Kennung: 1.2.A.1-50
Los: LOT-0051
Titel: Grupa predmeta nabave 211
Interne Kennung: 1.2.A.1-51
Los: LOT-0053
Titel: Grupa predmeta nabave 213
Interne Kennung: 1.2.A.1-53
Los: LOT-0054
Titel: Grupa predmeta nabave 214
Interne Kennung: 1.2.A.1-54
Los: LOT-0055
Titel: Grupa predmeta nabave 215
Interne Kennung: 1.2.A.1-55
Los: LOT-0056
Titel: Grupa predmeta nabave 216
Interne Kennung: 1.2.A.1-56
Los: LOT-0057
Titel: Grupa predmeta nabave 217
Interne Kennung: 1.2.A.1-57
Los: LOT-0058
Titel: Grupa predmeta nabave 218
Interne Kennung: 1.2.A.1-58
Los: LOT-0059
Titel: Grupa predmeta nabave 219
Interne Kennung: 1.2.A.1-59
Los: LOT-0060
Titel: Grupa predmeta nabave 220
Interne Kennung: 1.2.A.1-60
Los: LOT-0064
Titel: Grupa predmeta nabave 224
Interne Kennung: 1.2.A.1-64
Los: LOT-0065
Titel: Grupa predmeta nabave 225
Interne Kennung: 1.2.A.1-65
Los: LOT-0066
Titel: Grupa predmeta nabave 226
Interne Kennung: 1.2.A.1-66
Los: LOT-0067
Titel: Grupa predmeta nabave 227
Interne Kennung: 1.2.A.1-67
Los: LOT-0068
Titel: Grupa predmeta nabave 228
Interne Kennung: 1.2.A.1-68
Los: LOT-0072
Titel: Grupa predmeta nabave 232
Interne Kennung: 1.2.A.1-72
Los: LOT-0074
Titel: Grupa predmeta nabave 234
Interne Kennung: 1.2.A.1-74
Los: LOT-0075
Titel: Grupa predmeta nabave 235
Interne Kennung: 1.2.A.1-75
Los: LOT-0076
Titel: Grupa predmeta nabave 236
Interne Kennung: 1.2.A.1-76
Los: LOT-0078
Titel: Grupa predmeta nabave 238
Interne Kennung: 1.2.A.1-78
Los: LOT-0080
Titel: Grupa predmeta nabave 240
Interne Kennung: 1.2.A.1-80
Los: LOT-0081
Titel: Grupa predmeta nabave 186.1.
Interne Kennung: 1.2.A.1-81