See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst: politiekledij
Beschreibung: Deze overheidsopdracht betreft het sluiten van een raamovereenkomst met één of meerdere opdrachtnemers voor het leveren van politiekledij, schoenen, sportkledij en thermisch ondergoed.
Interne Kennung: PPP0EJ-754/6077/2026-003
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18110000 Berufskleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Uniformkledij
Beschreibung: Uniformkledij
Interne Kennung: 2026-003_1
Los: LOT-0002
Titel: Ondergoed
Beschreibung: Ondergoed
Interne Kennung: 2026-003_2
Los: LOT-0003
Titel: Sportkledij
Beschreibung: Sportkledij
Interne Kennung: 2026-003_3
Los: LOT-0004
Titel: Schoenen
Beschreibung: Schoenen
Interne Kennung: 2026-003_4
Los: LOT-0005
Titel: Tactische interventiebroeken
Beschreibung: Tactische interventiebroeken
Interne Kennung: 2026-003_5
2. Procedure
Procedure
Title: Raamovereenkomst: politiekledij
Internal identifier: PPP0EJ-754/6077/2026-003
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 18110000 Occupational clothing
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Uniformkledij
Description: Uniformkledij
Internal identifier: 2026-003_1
Lot: LOT-0002
Title: Ondergoed
Description: Ondergoed
Internal identifier: 2026-003_2
Lot: LOT-0003
Title: Sportkledij
Description: Sportkledij
Internal identifier: 2026-003_3
Lot: LOT-0004
Title: Schoenen
Description: Schoenen
Internal identifier: 2026-003_4
Lot: LOT-0005
Title: Tactische interventiebroeken
Internal identifier: 2026-003_5