65972-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – "Zamek otwarty – kompleksowa modernizacja zespołu budynków wystawienniczych i magazynowych Muzeum Zamkowego w Sandomierzu" Prace budowlane przy ul. 15 Sierpnia w Sandomierzu w ramach działania FENX.07.01 Infrastruktura kultury i turystyki kulturowej priorytet FENX.07 Kultura
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel"Zamek otwarty – kompleksowa modernizacja zespołu budynków wystawienniczych i magazynowych Muzeum Zamkowego w Sandomierzu" Prace budowlane przy ul. 15 Sierpnia w Sandomierzu w ramach działania FENX.07.01 Infrastruktura kultury i turystyki kulturowej priorytet FENX.07 Kultura
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowego remontu i adaptacji, dostosowanie do obowiązujących norm, przepisów przeciwpożarowych oraz dostosowanie obiektu dla osób niepełnosprawnych, a także częściowa rozbudowa budynku A należącego do zespołu budynków poprzemysłowych zlokalizowanych na działce nr 730/1 i 730/2 w Sandomierzu. 2. Szczegółowo przedmiot zamówienia określony został zgodnie z załącznikami od Nr 9 do 150 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia, Projekt zagospodarowania terenu, projekt techniczny, przedmiar robót). 3. Dokumentacja techniczna ze szczegółowymi rozwiązaniami dostępna jest na stronie internetowej https://zamek-sandomierz.ezamawiajacy.pl/ oraz do wglądu w Muzeum Zamkowym w Sandomierzu, ul. Zamkowa 12, pokój 45, telefon: 15 644 57 57, wew. 234 lub 698 636 593 w godzinach od 8:00 do 15:00. Przedmiot zamówienia został określony w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 8 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001