659720-2026 - Wettbewerb
Slowenien – Dienstleistungen in Verbindung mit Software – Nakup, implementacija in vzdrževanje informacijskega sistema
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nakup, implementacija in vzdrževanje informacijskega sistema
Beschreibung: Predmet javnega naročila je Nakup, implementacija in vzdrževanje informacijskega sistema, ki je sestavljen iz vsebinskih modulov (sklopov): REGISTRACIJA IN OBRAČUN DELOVNEGA ČASA in STROJNA OPREMA, POTNI NALOGI, NAROČANJE IN KORIŠČENJE MALIC ter IZDELAVA AVTOMATSKIH DELOVNIH RAZPOREDOV. Informacijski sistem se bo uporabljal na sedežu naročnika (Linhartova cesta 51 v Ljubljani) ter enotah Maribor in Murska Sobota. Vzdrževanje navedenih sistemov naročnik naroča za obdobje šestindevetdeset (96) mesecev do vzpostavitve. Javno naročilo je deljeno na sklope (ponudba se lahko odda za enega ali več sklopov): SKLOP 1: REGISTRACIJA IN OBRAČUN DELOVNEGA ČASA in STROJNA OPREMA SKLOP 2: POTNI NALOGI SKLOP 3: NAROČANJE IN KORIŠČENJE MALIC SKLOP 4: IZDELAVA AVTOMATSKIH DELOVNIH RAZPOREDOV
Interne Kennung: JN-79792
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72265000 Software-Konfiguration, 72262000 Software-Entwicklung, 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware, 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: REGISTRACIJA IN OBRAČUN DELOVNEGA ČASA in STROJNA OPREMA
Beschreibung: REGISTRACIJA IN OBRAČUN DELOVNEGA ČASA in STROJNA OPREMA
Interne Kennung: 576192
Los: LOT-0002
Titel: POTNI NALOGI
Beschreibung: Potni nalogi
Interne Kennung: 576193
Los: LOT-0003
Titel: NAROČANJE IN KORIŠČENJE MALIC
Beschreibung: Naročanje in koriščenje malic
Interne Kennung: 576194
Los: LOT-0004
Titel: IZDELAVA AVTOMATSKIH DELOVNIH RAZPOREDOV
Beschreibung: IZDELAVA AVTOMATSKIH DELOVNIH RAZPOREDOV
Interne Kennung: 576195