659741-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Medizinische Verbrauchsartikel – Dílčí dodávky zdravotnického spotřebního a ostatního materiálu a bikarbonátových kapslí vázané na výpůjčku dialyzačních přístrojů
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dílčí dodávky zdravotnického spotřebního a ostatního materiálu a bikarbonátových kapslí vázané na výpůjčku dialyzačních přístrojů
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dílčí dodávky zdravotnického spotřebního a ostatního materiálu a bikarbonátových kapslí potřebných pro provoz hemodialyzačního pracoviště, včetně bezplatné výpůjčky 24 ks nových, nerepasovaných a nepoužitých dialyzačních přístrojů na dobu 120 měsíců. Součástí plnění je doprava dodávaného zboží do místa plnění a u dialyzačních přístrojů jejich dodání, montáž, instalace, zprovoznění, zkušební provoz za účasti aplikačního specialisty, instruktáž obsluhujícího personálu aplikačním specialistou a komplexní servisní zabezpečení včetně předepsaných bezpečnostně technických prohlídek po celou dobu výpůjčky. Součástí předmětu plnění je doprava předmětu plnění do místa plnění, včetně instalace předmětu výpůjčky a jeho uvedení do provozu, provedení potřebných zkoušek a kalibrací k uvedení do provozu, zkušebního provozu příslušné dílčí části předmětu výpůjčky za účasti aplikačního specialisty v délce nejméně 2 týdnů, nejdéle však 4 týdny, a instruktáže obsluhujícího zdravotnického personálu aplikačním specialistou v souladu s platnou legislativou v délce nejméně 2 týdnů. Součástí předmětu plnění je dále provádění komplexního servisního zabezpečení včetně předepsaných bezpečnostně technických prohlídek a včasného dodání příslušných protokolů po celou dobu trvání výpůjčky.
Interne Kennung: 04/26/VZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33181100 Dialysatoren, 33181200 Dialysefilter, 33181520 Verbrauchsmaterial für Nierendialyse, 33692800 Dialyselösungen, 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33181200 Dialysefilter, 33181100 Dialysatoren, 33181520 Verbrauchsmaterial für Nierendialyse, 33692800 Dialyselösungen, 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny závazku ve vztahu ke kupní smlouvě Zadavatel si ve smyslu § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje změny závazku z kupní smlouvy související s výpadkem dodávek, ukončením výroby, náhradním plněním, objektivním navýšením potřeby předmětu koupě až o 20 % předpokládaného objemu a s uplatněním inflační doložky. Podmínky těchto změn jsou vymezeny v čl. I odst. 5.1 až 5.6 a v čl. V odst. 4 závazného návrhu kupní smlouvy. Vyhrazené změny závazku ve vztahu ke smlouvě o výpůjčce - Zadavatel si ve smyslu § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy o výpůjčce spočívající v možnosti rozšířit v průběhu trvání výpůjčky rozsah předmětů výpůjčky až o 5 ks dalších dialyzačních přístrojů. Vyhrazenou změnu je zadavatel oprávněn uplatnit jednostrannou písemnou výzvou doručenou půjčiteli v době trvání výpůjčky, v níž uvede počet požadovaných přístrojů, místo dodání a požadovaný termín zahájení realizace výpůjčky. Podrobné vymezení této vyhrazené změny je uvedeno v závazném návrhu smlouvy o výpůjčce v čl. IX. - Podmínky a obsah vyhrazené změny, včetně požadavků na přístroje, lhůty pro jejich dodání a zákazu změny celkové povahy veřejné zakázky, jsou jednoznačně vymezeny v čl. IX závazného návrhu smlouvy o výpůjčce, který je přílohou č. 6 ZD.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 04/26/VZ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
Additional classification (cpv): 33181100 Haemodialysis devices, 33181200 Dialysis filters, 33181520 Renal dialysis consumables, 33692800 Dialysis solutions, 50400000 Repair and maintenance services of medical and precision equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 33181200 Dialysis filters, 33181100 Haemodialysis devices, 33181520 Renal dialysis consumables, 33692800 Dialysis solutions, 50400000 Repair and maintenance services of medical and precision equipment
Options: