See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert nr 60/KŚZ/25 na wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Zakładu Diagnostyki Obrazowej Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są świadczenia zdrowotne z zakresu radiologii i diagnostyki obrazowej, w szczególności odczytywanie, diagnozowanie oraz opisywanie wyników badań diagnostyki obrazowej. Pod pojęciem ,,świadczenia zdrowotne” należy rozumieć wszelkie działania służące zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu lub poprawie zdrowia oraz inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia lub odrębnych przepisów regulujących zasady ich wykonywania. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na VII pakietów.
Interne Kennung: 60/KŚZ/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85150000 Dienstleistungen im Bereich medizinische Bildverarbeitung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są świadczenia zdrowotne z zakresu radiologii i diagnostyki obrazowej, w szczególności odczytywanie, diagnozowanie oraz opisywanie wyników badań diagnostyki obrazowej. Pod pojęciem ,,świadczenia zdrowotne” należy rozumieć wszelkie działania służące zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu lub poprawie zdrowia oraz inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia lub odrębnych przepisów regulujących zasady ich wykonywania. 2. Pakiet I – wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Zakładu Diagnostyki Obrazowej Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. wg potrzeb Udzielającego zamówienia zgodnie z harmonogramem zatwierdzonym przez Kierownika Zakładu Diagnostyki Obrazowej/Dyrektora ds. Medycznych: 1) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 08:00 a godziną 15:35 (średniomiesięcznie 10 świadczeń); 2) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 15:35 a godziną 08:00 dnia następnego (średniomiesięcznie 4 świadczenia); 3) w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy (święta) pomiędzy godziną 08:00 a godziną 08:00 dnia następnego (średniomiesięcznie 1 świadczenie); 4) opisy badań TK. Opisy dotyczą badań tomografii komputerowej za wyjątkiem badań pacjentów Izby Przyjęć, Punktu Przyjęć, Oddziałów Szpitalnych będących w strukturach Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o., wykonywanych w trybie cito od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:35 do 08:00 dnia następnego oraz całodobowo w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy (święta) pomiędzy godziną 08:00 a 08:00 dnia następnego (średniomiesięcznie 180 badań); 5) opisy badań RTG. Opisy dotyczą badań RTG za wyjątkiem badań pacjentów Izby Przyjęć, Punktu Przyjęć, Oddziałów Szpitalnych będących w strukturach Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o., wykonywanych w trybie cito od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:35 do 08:00 dnia następnego oraz całodobowo w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy (święta) pomiędzy godziną 08:00 a 08:00 dnia następnego (średniomiesięcznie 200 badań); 6) badania USG. Wykonywanie i opisywanie badań USG dotyczy badań za wyjątkiem pacjentów Izby Przyjęć, Punktu Przyjęć, Oddziałów Szpitalnych będących w strukturach Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o., wykonywanych w trybie cito od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:35 do 08:00 dnia następnego oraz całodobowo w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy (święta) pomiędzy godziną 08:00 a 08:00 dnia następnego (średniomiesięcznie 20 badań). Lekarz świadczący usługi musi posiadać tytuł specjalisty w dziedzinie radiologii i diagnostyki obrazowej lub radiodiagnostyki. W ramach pakietu I Udzielający zamówienia dopuszcza możliwość wyboru maksymalnie 2 (dwóch) najkorzystniejszych ofert, które spełnią wszystkie wymagane przez Udzielającego zamówienia warunki. 3. Szczegółowy opis zamówienia zawarty jest w Regulaminie Konkursu Ofert.
Interne Kennung: 60/KŚZ/25/I
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są świadczenia zdrowotne z zakresu radiologii i diagnostyki obrazowej, w szczególności odczytywanie, diagnozowanie oraz opisywanie wyników badań diagnostyki obrazowej. Pod pojęciem ,,świadczenia zdrowotne” należy rozumieć wszelkie działania służące zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu lub poprawie zdrowia oraz inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia lub odrębnych przepisów regulujących zasady ich wykonywania. 2. Pakiet II – wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Zakładu Diagnostyki Obrazowej Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. wg potrzeb Udzielającego zamówienia zgodnie z harmonogramem zatwierdzonym przez Kierownika Zakładu Diagnostyki Obrazowej/Dyrektora ds. Medycznych: 1) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 08:00 a godziną 15:35 (średniomiesięcznie 10 świadczeń); 2) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 15:35 a godziną 08:00 dnia następnego (średniomiesięcznie 2 świadczenia); 3) w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy (święta) pomiędzy godziną 08:00 a godziną 08:00 dnia następnego (średniomiesięcznie 3 świadczenia); 4) opisy badań TK. Opisy dotyczą badań tomografii komputerowej za wyjątkiem badań pacjentów Izby Przyjęć, Punktu Przyjęć, Oddziałów Szpitalnych będących w strukturach Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o., wykonywanych w trybie cito od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:35 do 08:00 dnia następnego oraz całodobowo w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy (święta) pomiędzy godziną 08:00 a 08:00 dnia następnego (średniomiesięcznie 160 badań); 5) opisy badań RTG. Opisy dotyczą badań RTG za wyjątkiem badań pacjentów Izby Przyjęć, Punktu Przyjęć, Oddziałów Szpitalnych będących w strukturach Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o., wykonywanych w trybie cito od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:35 do 08:00 dnia następnego oraz całodobowo w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy (święta) pomiędzy godziną 08:00 a 08:00 dnia następnego (średniomiesięcznie 200 badań); 6) badania USG. Wykonywanie i opisywanie badań USG dotyczy badań za wyjątkiem pacjentów Izby Przyjęć, Punktu Przyjęć, Oddziałów Szpitalnych będących w strukturach Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o., wykonywanych w trybie cito od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:35 do 08:00 dnia następnego oraz całodobowo w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy (święta) pomiędzy godziną 08:00 a 08:00 dnia następnego (średniomiesięcznie 40 badań). Lekarz świadczący usługi musi posiadać tytuł specjalisty w dziedzinie radiologii i diagnostyki obrazowej lub radiodiagnostyki. W ramach pakietu II Udzielający zamówienia dopuszcza możliwość wyboru 1 (jednej) najkorzystniejszej oferty, która spełni wszystkie wymagane przez Udzielającego zamówienia warunki. 3. Szczegółowy opis zamówienia zawarty jest w Regulaminie Konkursu Ofert.
Interne Kennung: 60/KŚZ/25/II
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są świadczenia zdrowotne z zakresu radiologii i diagnostyki obrazowej, w szczególności odczytywanie, diagnozowanie oraz opisywanie wyników badań diagnostyki obrazowej. Pod pojęciem ,,świadczenia zdrowotne” należy rozumieć wszelkie działania służące zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu lub poprawie zdrowia oraz inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia lub odrębnych przepisów regulujących zasady ich wykonywania. 2. Pakiet III – wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Zakładu Diagnostyki Obrazowej Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. wg potrzeb Udzielającego zamówienia zgodnie z harmonogramem zatwierdzonym przez Kierownika Zakładu Diagnostyki Obrazowej/Dyrektora ds. Medycznych: 1) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 08:00 a godziną 15:35 (średniomiesięcznie 9 świadczeń); 2) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 15:35 a godziną 08:00 dnia następnego (średniomiesięcznie 4 świadczenia); 3) w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy (święta) pomiędzy godziną 08:00 a godziną 08:00 dnia następnego (średniomiesięcznie 1 świadczenie); 4) opisy badań TK. Opisy dotyczą badań tomografii komputerowej za wyjątkiem badań pacjentów Izby Przyjęć, Punktu Przyjęć, Oddziałów Szpitalnych będących w strukturach Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o., wykonywanych w trybie cito od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:35 do 08:00 dnia następnego oraz całodobowo w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy (święta) pomiędzy godziną 08:00 a 08:00 dnia następnego (średniomiesięcznie 140 badań); 5) opisy badań RTG. Opisy dotyczą badań RTG za wyjątkiem badań pacjentów Izby Przyjęć, Punktu Przyjęć, Oddziałów Szpitalnych będących w strukturach Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o., wykonywanych w trybie cito od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:35 do 08:00 dnia następnego oraz całodobowo w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy (święta) pomiędzy godziną 08:00 a 08:00 dnia następnego (średniomiesięcznie 160 badań); 6) badania USG. Wykonywanie i opisywanie badań USG dotyczy badań za wyjątkiem pacjentów Izby Przyjęć, Punktu Przyjęć, Oddziałów Szpitalnych będących w strukturach Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o., wykonywanych w trybie cito od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:35 do 08:00 dnia następnego oraz całodobowo w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy (święta) pomiędzy godziną 08:00 a 08:00 dnia następnego (średniomiesięcznie 20 badań). Lekarz świadczący usługi musi posiadać tytuł specjalisty w dziedzinie radiologii i diagnostyki obrazowej lub radiodiagnostyki. W ramach pakietu III Udzielający zamówienia dopuszcza możliwość wyboru 1 (jednej) najkorzystniejszej oferty, która spełni wszystkie wymagane przez Udzielającego zamówienia warunki. 3. Szczegółowy opis zamówienia zawarty jest w Regulaminie Konkursu Ofert.
Interne Kennung: 60/KŚZ/25/III
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet IV
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są świadczenia zdrowotne z zakresu radiologii i diagnostyki obrazowej, w szczególności odczytywanie, diagnozowanie oraz opisywanie wyników badań diagnostyki obrazowej. Pod pojęciem ,,świadczenia zdrowotne” należy rozumieć wszelkie działania służące zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu lub poprawie zdrowia oraz inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia lub odrębnych przepisów regulujących zasady ich wykonywania. 2. Pakiet IV – wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Zakładu Diagnostyki Obrazowej Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. wg potrzeb Udzielającego zamówienia zgodnie z harmonogramem zatwierdzonym przez Kierownika Zakładu Diagnostyki Obrazowej/Dyrektora ds. Medycznych: 1) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 08:00 a godziną 15:35 (średniomiesięcznie 10 świadczeń); 2) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 15:35 a godziną 08:00 dnia następnego (średniomiesięcznie 2 świadczenia); 3) w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy (święta) pomiędzy godziną 08:00 a godziną 08:00 dnia następnego (średniomiesięcznie 1 świadczenie); 4) opisy badań TK. Opisy dotyczą badań tomografii komputerowej za wyjątkiem badań pacjentów Izby Przyjęć, Punktu Przyjęć, Oddziałów Szpitalnych będących w strukturach Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o., wykonywanych w trybie cito od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:35 do 08:00 dnia następnego oraz całodobowo w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy (święta) pomiędzy godziną 08:00 a 08:00 dnia następnego (średniomiesięcznie 140 badań); 5) opisy badań RTG. Opisy dotyczą badań RTG za wyjątkiem badań pacjentów Izby Przyjęć, Punktu Przyjęć, Oddziałów Szpitalnych będących w strukturach Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o., wykonywanych w trybie cito od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:35 do 08:00 dnia następnego oraz całodobowo w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy (święta) pomiędzy godziną 08:00 a 08:00 dnia następnego (średniomiesięcznie 160 badań); 6) badania USG. Wykonywanie i opisywanie badań USG dotyczy badań za wyjątkiem pacjentów Izby Przyjęć, Punktu Przyjęć, Oddziałów Szpitalnych będących w strukturach Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o., wykonywanych w trybie cito od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:35 do 08:00 dnia następnego oraz całodobowo w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy (święta) pomiędzy godziną 08:00 a 08:00 dnia następnego (średniomiesięcznie 20 badań). Lekarz świadczący usługi musi posiadać tytuł specjalisty w dziedzinie radiologii i diagnostyki obrazowej lub radiodiagnostyki. W ramach pakietu IV Udzielający zamówienia dopuszcza możliwość wyboru 1 (jednej) najkorzystniejszej oferty, która spełni wszystkie wymagane przez Udzielającego zamówienia warunki. 3. Szczegółowy opis zamówienia zawarty jest w Regulaminie Konkursu Ofert.
Interne Kennung: 60/KŚZ/25/IV
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet V
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są świadczenia zdrowotne z zakresu radiologii i diagnostyki obrazowej, w szczególności odczytywanie, diagnozowanie oraz opisywanie wyników badań diagnostyki obrazowej. Pod pojęciem ,,świadczenia zdrowotne” należy rozumieć wszelkie działania służące zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu lub poprawie zdrowia oraz inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia lub odrębnych przepisów regulujących zasady ich wykonywania. 2. Pakiet V – wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Zakładu Diagnostyki Obrazowej Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. wg potrzeb Udzielającego zamówienia zgodnie z harmonogramem zatwierdzonym przez Kierownika Zakładu Diagnostyki Obrazowej/Dyrektora ds. Medycznych: 1) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 08:00 a godziną 15:35 (średniomiesięcznie 4 świadczenia); 2) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 15:35 a godziną 08:00 dnia następnego (średniomiesięcznie 2 świadczenia); 3) w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy (święta) pomiędzy godziną 08:00 a godziną 08:00 dnia następnego (średniomiesięcznie 1 świadczenie); 4) opisy badań TK. Opisy dotyczą badań tomografii komputerowej za wyjątkiem badań pacjentów Izby Przyjęć, Punktu Przyjęć, Oddziałów Szpitalnych będących w strukturach Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o., wykonywanych w trybie cito od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:35 do 08:00 dnia następnego oraz całodobowo w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy (święta) pomiędzy godziną 08:00 a 08:00 dnia następnego (średniomiesięcznie 60 badań); 5) opisy badań RTG. Opisy dotyczą badań RTG za wyjątkiem badań pacjentów Izby Przyjęć, Punktu Przyjęć, Oddziałów Szpitalnych będących w strukturach Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o., wykonywanych w trybie cito od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:35 do 08:00 dnia następnego oraz całodobowo w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy (święta) pomiędzy godziną 08:00 a 08:00 dnia następnego (średniomiesięcznie 100 badań); 6) badania USG. Wykonywanie i opisywanie badań USG dotyczy badań za wyjątkiem pacjentów Izby Przyjęć, Punktu Przyjęć, Oddziałów Szpitalnych będących w strukturach Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o., wykonywanych w trybie cito od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:35 do 08:00 dnia następnego oraz całodobowo w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy (święta) pomiędzy godziną 08:00 a 08:00 dnia następnego (średniomiesięcznie 20 badań). Lekarz świadczący usługi musi posiadać tytuł specjalisty w dziedzinie radiologii i diagnostyki obrazowej lub radiodiagnostyki. W ramach pakietu V Udzielający zamówienia dopuszcza możliwość wyboru 1 (jednej) najkorzystniejszej oferty, która spełni wszystkie wymagane przez Udzielającego zamówienia warunki. 3. Szczegółowy opis zamówienia zawarty jest w Regulaminie Konkursu Ofert.
Interne Kennung: 60/KŚZ/25/V
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet VI
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są świadczenia zdrowotne z zakresu radiologii i diagnostyki obrazowej, w szczególności odczytywanie, diagnozowanie oraz opisywanie wyników badań diagnostyki obrazowej. Pod pojęciem ,,świadczenia zdrowotne” należy rozumieć wszelkie działania służące zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu lub poprawie zdrowia oraz inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia lub odrębnych przepisów regulujących zasady ich wykonywania. 2. Pakiet VI – wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Zakładu Diagnostyki Obrazowej Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. wg potrzeb Udzielającego zamówienia zgodnie z harmonogramem zatwierdzonym przez Kierownika Zakładu Diagnostyki Obrazowej/Dyrektora ds. Medycznych: 1) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 08:00 a godziną 15:35 (średniomiesięcznie 1 świadczenie); 2) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 15:35 a godziną 08:00 dnia następnego (średniomiesięcznie 2 świadczenia); 3) w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy (święta) pomiędzy godziną 08:00 a godziną 08:00 dnia następnego (średniomiesięcznie 1 świadczenie); 4) opisy badań TK. Opisy dotyczą badań tomografii komputerowej za wyjątkiem badań pacjentów Izby Przyjęć, Punktu Przyjęć, Oddziałów Szpitalnych będących w strukturach Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o., wykonywanych w trybie cito od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:35 do 08:00 dnia następnego oraz całodobowo w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy (święta) pomiędzy godziną 08:00 a 08:00 dnia następnego (średniomiesięcznie 15 badań); 5) opisy badań RTG. Opisy dotyczą badań RTG za wyjątkiem badań pacjentów Izby Przyjęć, Punktu Przyjęć, Oddziałów Szpitalnych będących w strukturach Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o., wykonywanych w trybie cito od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:35 do 08:00 dnia następnego oraz całodobowo w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy (święta) pomiędzy godziną 08:00 a 08:00 dnia następnego (średniomiesięcznie 20 badań); 6) badania USG. Wykonywanie i opisywanie badań USG dotyczy badań za wyjątkiem pacjentów Izby Przyjęć, Punktu Przyjęć, Oddziałów Szpitalnych będących w strukturach Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o., wykonywanych w trybie cito od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:35 do 08:00 dnia następnego oraz całodobowo w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy (święta) pomiędzy godziną 08:00 a 08:00 dnia następnego (średniomiesięcznie 5 badań). Lekarz świadczący usługi musi posiadać tytuł specjalisty w dziedzinie radiologii i diagnostyki obrazowej lub radiodiagnostyki. W ramach pakietu VI Udzielający zamówienia dopuszcza możliwość wyboru 1 (jednej) najkorzystniejszej oferty, która spełni wszystkie wymagane przez Udzielającego zamówienia warunki. 3. Szczegółowy opis zamówienia zawarty jest w Regulaminie Konkursu Ofert.
Interne Kennung: 60/KŚZ/25/VI
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet VII
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są świadczenia zdrowotne z zakresu radiologii i diagnostyki obrazowej, w szczególności odczytywanie, diagnozowanie oraz opisywanie wyników badań diagnostyki obrazowej. Pod pojęciem ,,świadczenia zdrowotne” należy rozumieć wszelkie działania służące zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu lub poprawie zdrowia oraz inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia lub odrębnych przepisów regulujących zasady ich wykonywania. 2. Pakiet VII – wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Zakładu Diagnostyki Obrazowej Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. w połączeniu z wykonywaniem obowiązków Kierownika Zakładu Diagnostyki Obrazowej w zależności od potrzeb Udzielającego zamówienia zgodnie z harmonogramem zatwierdzonym przez Dyrektora ds. Medycznych: 1) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 08:00 a godziną 15:35 (średniomiesięcznie 12 świadczeń); 2) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 15:35 a godziną 08:00 dnia następnego (średniomiesięcznie 4 świadczenia); 3) w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy (święta) pomiędzy godziną 08:00 a godziną 08:00 dnia następnego (średniomiesięcznie 1 świadczenie); 4) opisy badań TK. Opisy dotyczą badań tomografii komputerowej za wyjątkiem badań pacjentów Izby Przyjęć, Punktu Przyjęć, Oddziałów Szpitalnych będących w strukturach Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o., wykonywanych w trybie cito od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:35 do 08:00 dnia następnego oraz całodobowo w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy (święta) pomiędzy godziną 08:00 a 08:00 dnia następnego (średniomiesięcznie 180 badań); 5) opisy badań RTG. Opisy dotyczą badań RTG za wyjątkiem badań pacjentów Izby Przyjęć, Punktu Przyjęć, Oddziałów Szpitalnych będących w strukturach Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o., wykonywanych w trybie cito od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:35 do 08:00 dnia następnego oraz całodobowo w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy (święta) pomiędzy godziną 08:00 a 08:00 dnia następnego (średniomiesięcznie 200 badań); 6) badania USG. Wykonywanie i opisywanie badań USG dotyczy badań za wyjątkiem pacjentów Izby Przyjęć, Punktu Przyjęć, Oddziałów Szpitalnych będących w strukturach Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o., wykonywanych w trybie cito od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:35 do 08:00 dnia następnego oraz całodobowo w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy (święta) pomiędzy godziną 08:00 a 08:00 dnia następnego (średniomiesięcznie 20 badań). Lekarz świadczący usługi musi posiadać tytuł specjalisty w dziedzinie radiologii i diagnostyki obrazowej lub radiodiagnostyki oraz minimum dwuletnie doświadczenie w kierowaniu komórką organizacyjną odpowiedzialną za wykonywanie badań radiologicznych. W ramach pakietu VII Udzielający zamówienia dopuszcza możliwość wyboru 1 (jednej) najkorzystniejszej oferty, która spełni wszystkie wymagane przez Udzielającego zamówienia warunki. 3. Szczegółowy opis zamówienia zawarty jest w Regulaminie Konkursu Ofert.
Interne Kennung: 60/KŚZ/25/VII