659786-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Bauarbeiten – SPZ Holešov – Stavba 12 – Vodohospodářská infrastruktura uvnitř SPZ Holešov – východ a jih
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SPZ Holešov – Stavba 12 – Vodohospodářská infrastruktura uvnitř SPZ Holešov – východ a jih
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce. Jedná se o protipovodňovou ochranu území strategické průmyslové zóny Holešov, navrženou v rámci samostatně zpracovaného materiálu: „Hydrotechnické posouzení návrhu protipovodňových opatření pro areál SPZ Holešov za povodňového průtoku Q20 a Q100 a stanovení vlivu stavby D49 na odtokové poměry Mojeny za těchto průtoků“, zpracovatel DHI a.s., únor 2025. Cílem opatření je zamezení nátoku povrchových vod při vybřežení z koryta Mojeny do prostoru průmyslové zóny Holešov. Předmětem této veřejné zakázky je provedení činností dle projektové dokumentace s názvem „SPZ Holešov – Stavba 12 – vodohospodářská infrastruktura uvnitř SPZ Holešov – východ a jih“, zpracovatel: AQUADROP, s.r.o., Sazovice 9, 763 01 Sazovice, IČO: 07419023, která je přílohou zadávací dokumentace. Podrobná specifikace předmětu veřejné zakázky je uvedena v zadávací dokumentace a jejích přílohách.
Interne Kennung: VZ/2026/5/120/01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45246000 Flussregulierungs- und Hochwasserschutzarbeiten, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45246100 Bau von Flussufermauern, 45247230 Bau von Deichen, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce. Jedná se o protipovodňovou ochranu území strategické průmyslové zóny Holešov, navrženou v rámci samostatně zpracovaného materiálu: „Hydrotechnické posouzení návrhu protipovodňových opatření pro areál SPZ Holešov za povodňového průtoku Q20 a Q100 a stanovení vlivu stavby D49 na odtokové poměry Mojeny za těchto průtoků“, zpracovatel DHI a.s., únor 2025. Cílem opatření je zamezení nátoku povrchových vod při vybřežení z koryta Mojeny do prostoru průmyslové zóny Holešov. Předmětem této veřejné zakázky je provedení činností dle projektové dokumentace s názvem „SPZ Holešov – Stavba 12 – vodohospodářská infrastruktura uvnitř SPZ Holešov – východ a jih“, zpracovatel: AQUADROP, s.r.o., Sazovice 9, 763 01 Sazovice, IČO: 07419023, která je přílohou zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Změny závazku ze smlouvy jsou blíže specifikovány v obchodních podmínkách. Zadavatel si vyhrazuje změny závazku ve smyslu §100, odst. 1 ZZVZ, které jsou uvedeny v Obchodních podmínkách – návrhu smlouvy o dílo. Zadavatel si v souladu s ust. § 100 odst. 3 ZZVZ vyhrazuje možnost použití jednacího řízení bez uveřejnění na poskytnutí nových stavebních prací, tzv. „opční právo“. Předmětem nových stavebních prací je Stavební objekt SO 06 – REVITALIZACE STÁVAJÍCÍHO KORYTA MOJENY. Provedení dodatečných stavebních prací, spočívající v realizaci SO 06 – Revitalizace stávajícího koryta Mojeny, kterým dojde k rozšíření předmětu plnění. Zadavatel je oprávněn tuto vyhrazenou změnu uplatnit, budou-li pro realizaci SO 06 zajištěny potřebné majetkoprávní, technické a veřejnoprávní podmínky; rozsah a cena budou určeny podle příslušné projektové dokumentace a postupem uvedeným v obchodních podmínkách (čl. 3.10. smlouvy) a změna bude po realizaci jednacího řízení bez uveřejnění provedena písemným dodatkem. Předpokládaná doba realizace SO 06 od účinnosti dodatku smlouvy na základě jednacího řízení bez uveřejnění je 90 kalendářních dnů. Předpokládaná hodnota opce 4 980 880,99 Kč bez DPH představuje maximální finanční rámec možného navýšení hodnoty původní smlouvy – dodatek, který bude na plnění nových stavebních prací uzavřen v případě, kdy zadavatel využije svého opčního práva.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: VZ/2026/5/120/01
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45246000 River regulation and flood control works, 45112000 Excavating and earthmoving work, 45246100 River-wall construction, 45247230 Dyke construction work, 45112710 Landscaping work for green areas
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Options: