2. Verfahren
Verfahren
Titel: RAAMOVEREENKOMST VOOR HET AANSTELLEN VAN EEN MULTIDISCIPLINAIR ONTWERPTEAM
Beschreibung: De opdracht betreft een overheidsopdracht voor diensten en heeft als voorwerp het aanstellen van een multidisciplinair ontwerpteam om de verdere uitvoering van het masterplan en uitbouw van het patrimonium van de aanbestedende overheid te concretiseren en mee vorm te geven. Het betreft niet louter het ontwerpen maar eveneens het strategisch meedenken aangaande het patrimonium van de aanbestedende overheid.
Interne Kennung: ARUM/ROVK/MTDO
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ARUM/ROVK/MTDO - 1
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen