2. Verfahren
Verfahren
Titel: Komunální FVE – město Kunštát
Beschreibung: Předmět veřejné zakázky je dodávka a instalace střešní fotovoltaické elektrárny (dále jen FVE) na střeše objektu Sportovní haly , Brněnská 471, 679 72 Kunštát; Pinst 97,44 kWp, kapacita akumulace 97,44 kWp. Součástí realizace zakázky jsou i dodávka stavebních prací, jejichž předmětem je povrchová úprava a oprava střešního pláště budovy objektu Sportovní haly v předpokládané hodnotě 4.000.000,- Kč Předmět veřejné zakázky je dále dodávka a instalace střešní fotovoltaické elektrárny (dále jen FVE) na střeše objektu městský úřad Kunštát, nám. Krále Jiřího 106, 679 72 Kunštát; Pinst 20,30 kWp, kapacita akumulace 20,30 kWp. Veřejná zakázka je rozdělena na 2 části.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 31400000 Akkumulatoren und Batterien, 45251220 Kraftwerk mit Kraft-Wärme-Kopplung, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45000000 Bauarbeiten, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: FVE - Sportovní hala
Beschreibung: Předmět veřejné zakázky pro část 1 – FVE - Sportovní hala Dodávka a instalace střešní fotovoltaické elektrárny (dále jen FVE) na střeše objektu Sportovní haly , Brněnská 471, 679 72 Kunštát; Pinst 97,44 kWp, kapacita akumulace 97,44 kWp. Součástí realizace zakázky jsou i dodávka stavebních prací, jejichž předmětem je povrchová úprava a oprava střešního pláště budovy objektu Sportovní haly v předpokládané hodnotě 4.000.000,- Kč
Interne Kennung: Část 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31400000 Akkumulatoren und Batterien, 09332000 Sonnenenergieanlage, 45251220 Kraftwerk mit Kraft-Wärme-Kopplung, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45000000 Bauarbeiten, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Los: LOT-0002
Titel: FVE – Městský úřad
Beschreibung: Předmět veřejné zakázky pro část 2 – FVE – Městský úřad Dodávka a instalace střešní fotovoltaické elektrárny (dále jen FVE) na střeše objektu městský úřad Kunštát, nám. Krále Jiřího 106, 679 72 Kunštát; Pinst 20,30 kWp, kapacita akumulace 20,30 kWp.
Interne Kennung: Část 2