2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Schoonmaak & Aanverwante Diensten - Trippenhuiscomplex
Beschreibung: De opdracht omvat het leveren van schoonmaakonderhoud (dagelijks, periodiek en regie) & aanverwante diensten bij het Trippenhuis te Amsterdam. Onder de scope van de opdracht valt in ieder geval, maar niet uitsluitend, het volgende: • Reguliere dagelijkse schoonmaakwerkzaamheden; • Periodiek vloeronderhoud; • Periodiek onderhoud; • Glasbewassing van gevelglas, separatieglas & overige glasdelen; • Regiewerkzaamheden. Schoonmaakonderhoud van 5 panden die gezamenlijk het Trippenhuiscomplex vormen met 6.352,52 m². Glasbewassing van het Trippenhuiscomplex met een totaal van 3.193,98 m² en het leveren van een Service Coördinator voor 7 uur per werkdag.
Interne Kennung: KQBD/05022026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919000 Büro-, Schul- und Büroausstattungsreinigung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst heeft een initiële (vaste) looptijd van drie (3) jaar, waarbij geldt dat er voor de KNAW de mogelijkheid is om de overeenkomst eenzijdig eenmaal met twee (2) jaar en tweemaal met één (1) jaar te verlengen, in totaal zeven (7) jaar.
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: KQBD/05022026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90910000 Reinigingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 90919000 Reinigingsdiensten van kantoren, scholen en kantoorapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: