2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realizace protipovodňových opatření města Brna - Etapy IX,X,XI – výběr zhotovitele
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je uzavření smlouvy o dílo dle Smluvních podmínek pro výstavbu pozemních a inženýrských sítí staveb projektovaných objednatelem dle FIDIC RED BOOK, 1. vydání, 1999, vydaných v českém překladu Českou asociací konzultačních inženýrů (CACE) v roce 2017, a dalších dokumentů tvořících smlouvu o dílo. Předmětem plnění Veřejné zakázky jsou stavební práce v rámci realizace Díla zahrnující zejména činnosti dle odst. 4.2.4 Zadávací dokumentace. Kompletní seznam realizovaných stavebních objektů v rámci Veřejné zakázky je uveden v příloze č. 7 ZD. Dílo je děleno na následující Sekce: a) Sekce 1 – Stavební objekty přeložek; b) Sekce 2 – Stavební objekty zařazené do projektu – Způsobilé výdaje; c) Sekce 3 – Stavební objekty zařazené do projektu – Nezpůsobilé výdaje; d) Sekce 4 – Stavební objekty zařazené mimo projekt, (v podrobnostech k jednotlivým Sekcím viz příloha č. 7 ZD /Technická specifikace/). Dodavatel bude provádět stavební práce při realizaci Díla, konkrétně se jedná o výstavbu protipovodňových opatření, a to včetně provedení souvisejících terénních a krajinných úprav, a to za podmínek dále specifikovaných ve Smlouvě.
Interne Kennung: Realizace protipovodňových opatření města Brna - Etapy IX,X,XI – výběr zhotovitele
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Blíže viz ZD.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233162 Bau von Fahrradwegen, 45247230 Bau von Deichen, 45221000 Bauarbeiten für Brücken, Tunnel, Schächte und Unterführungen, 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle, 45233161 Bau von Fußwegen, 45111100 Abbrucharbeiten, 45240000 Wasserbauarbeiten, 45246100 Bau von Flussufermauern, 45246400 Hochwasserschutzarbeiten, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45262340 Einpressarbeiten, 42122220 Abwasserpumpen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 90400000 Dienstleistungen in der Abwasserbeseitigung, 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45246100 Bau von Flussufermauern, 45240000 Wasserbauarbeiten, 45111100 Abbrucharbeiten, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten, 45221200 Bauarbeiten für Tunnel, Schächte und Unterführungen, 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle, 45233161 Bau von Fußwegen, 45233162 Bau von Fahrradwegen, 90400000 Dienstleistungen in der Abwasserbeseitigung, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 45247230 Bau von Deichen, 45246400 Hochwasserschutzarbeiten, 45247230 Bau von Deichen, 45262340 Einpressarbeiten, 42122220 Abwasserpumpen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Pískovna Černovice Zadavatel si v souladu s ust. § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost snížení rozsahu činností vztahujících se k ukládání odpadu na skládce. Dodavatel v rámci Výkazu výměr (příloha č. 9 ZD) naceňuje mimo jiné agregované položky, jejichž předmětem je nakládka, doprava, vykládka (dále jen „Činnost související se skládkováním“), a současně poplatek za uložení odpadu (dále jen „Odměna za skládkování“); Činnost související se skládkováním a Odměna za skládkování v součtu tvoří hodnotu příslušné „Vyhrazené položky“. Všechny dotčené Vyhrazené položky jsou uvedeny v příloze č. 24 ZD. Blíže viz odst. 24.1 ZD. Kácení dřevin Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost zúžení předmětu plnění vybraného dodavatele o provedení kácení dřevin v rozsahu a na pozemcích specifikovaných v příloze č. 7 ZD (Technická specifikace) (dále jen „Kácení"). Blíže viz odst. 24.2 ZD. Demolice chatek Zadavatel si v souladu s ust. § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost zúžení předmětu plnění vybraného dodavatele o provedení demolice staveb (chatek) specifikovaných v příloze č. 7 ZD (Technická specifikace), včetně odstranění a likvidace vzniklého odpadu (dále jen „Demolice"). Blíže viz odst. 24.3 ZD. Preliminář Zadavatel si v souladu s ust. § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje právo požadovat po dodavateli provedení činností spočívajících v zajištění úpravy, přemístění, zabezpečení a ochrany sítí technické infrastruktury a objektů ve vlastnictví nebo správě třetích osob (dále jen „cizí správce“), které se nacházejí v místě plnění nebo jsou plněním dotčeny, a to nad rozsah vymezený projektovou dokumentací a soupisem stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr. Blíže viz odst. 24.4 ZD. Změna stavebních objektů Zadavatel si v souladu s ust. § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze Smlouvy spočívající v tom, že kterýkoliv stavební objekt uvedený v příloze č. 7 ZD (Technická specifikace) může být v průběhu plnění Veřejné zakázky přeřazen ze Sekce 1 a/nebo Sekce 2 (dále společně jen „Dotované Sekce“) do Sekce 3 a/nebo Sekce 4 (dále jen „Nedotované Sekce“) (dále jen „Přeřazení"), a to za podmínek a postupem podle tohoto článku. Přeřazení nemění rozsah, druh, technické parametry ani kvalitu prací tvořících předmět Díla, nemění celkovou Smluvní cenu Díla (vyjma případného postupu dle Pod-čl. 13.2 nebo Pod-čl. 13.3 Podmínek) ani osobu Zhotovitele, a nezakládá tak podstatnou změnu závazku ve smyslu ust. § 222 ZZVZ. Jediným důsledkem Přeřazení je změna zařazení příslušného stavebního objektu z Dotovaných Sekcí do Nedotovaných Sekcí. Blíže viz odst. 24.5 ZD. Vyhrazená změna dodavatele je blíže uvedena v odst. 24.6 ZD.
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Blíže viz ZD.
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45233162 Cycle path construction work, 45247230 Dyke construction work, 45221000 Construction work for bridges and tunnels, shafts and subways, 45232400 Sewer construction work, 45233161 Footpath construction work, 45111100 Demolition work, 45240000 Construction work for water projects, 45246100 River-wall construction, 45246400 Flood-prevention works, 45112000 Excavating and earthmoving work, 45262340 Grouting work, 42122220 Sewage pumps, 71320000 Engineering design services, 71300000 Engineering services, 90400000 Sewage services, 45112700 Landscaping work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 45246100 River-wall construction, 45240000 Construction work for water projects, 45111100 Demolition work, 45112000 Excavating and earthmoving work, 45112700 Landscaping work, 45221200 Construction work for tunnels, shafts and subways, 45232400 Sewer construction work, 45233161 Footpath construction work, 45233162 Cycle path construction work, 90400000 Sewage services, 71300000 Engineering services, 45247230 Dyke construction work, 45246400 Flood-prevention works, 45247230 Dyke construction work, 45262340 Grouting work, 42122220 Sewage pumps, 71320000 Engineering design services
Options: