659853-2026 - Ergebnis
Slowakei – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Potraviny pre Domov dôchodcov a domov sociálnych služieb pre dospelých v Holíči
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Potraviny pre Domov dôchodcov a domov sociálnych služieb pre dospelých v Holíči
Beschreibung: Predmetom zákazky je „Potraviny pre Domov dôchodcov a domov sociálnych služieb pre dospelých v Holíči". Predmet zákazky sa delí na časti: Časť 1. Chlieb a pekárenské výrobky Časť 2. Ovocie a zelenina Časť 3. Čerstvé mäso a mäsové výrobky Časť 4. Mrazené mäso a mrazené výrobky Časť 5. Mlieko a mliečne výrobky Časť 6. Základné potraviny Podrobný opis predmetu zákazky sa nachádza v časti B súťažných podkladov zverejnených v profile verejného obstarávateľa.
Interne Kennung: 1/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 15890000 Verschiedene Lebensmittel und Trockenerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Los: LOT-0002
Los: LOT-0003
Los: LOT-0004
Los: LOT-0005
Los: LOT-0006