65987-2026 - Ergebnis
Polen – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Świadczenie usług publicznego transportu zbiorowego w powiatowych przewozach pasażerskich w 2026 r.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług publicznego transportu zbiorowego w powiatowych przewozach pasażerskich w 2026 r.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług publicznego transportu zbiorowego w powiatowych przewozach pasażerskich na terenie powiatu mieleckiego zgodnie z wymaganiami opisanymi w Załączniku nr 1 do SWZ oraz zgodnie z projektem umowy stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 21 Części, w zakresie których Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. 3. Wykonawca według swojego wyboru może złożyć ofertę na jedną wybraną cześć, kilka wybranych części lub wszystkie części zamówienia. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia, które mogą być udzielone jednemu Wykonawcy. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Załącznik nr 1 do SWZ oraz Projekt umowy stanowiący Załącznik Nr 4 do SWZ. 5. Specyfikację Warunków Zamówienia wraz z załącznikami Zamawiający udostępnia na stronie internetowej prowadzonego postępowania pod adresem https://powiat-mielecki.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html 6. Bezpośredni link do postępowania: https://powiat-mielecki.logintrade.net/zapytania_email,210684,67497d2717c13237dd26f5e15fbaed24.html
Vorherige Bekanntmachung633009-2025
Interne KennungWA.272.1.37.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1) Zamawiający udostępnia pełną dokumentację postępowania na stronie internetowej prowadzonego postępowania dostępnej pod adresem https://powiat-mielecki.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html bezpośredni link do postępowania: https://powiat-mielecki.logintrade.net/zapytania_email,210684,67497d2717c13237dd26f5e15fbaed24.html 2) Ofertę w postępowaniu składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej (opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym) za pośrednictwem platformy przetargowej dostępnej pod adresem wskazanym w ust. 1. 3) Zamawiający przewiduje zastosowanie w postępowaniu tzw. procedury odwróconej tj. Zamawiający może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
LosLOT-0006
TitelCzęść nr 6 Linia nr 108 Gliny Małe – Wola Mielecka – Mielec
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie publicznego transportu zbiorowego o charakterze użyteczności publicznej w powiatowych przewozach pasażerskich o szacunkowej ilości wozokilometrów: 73 844,30. na linii nr: Linia nr 108 Gliny Małe – Wola Mielecka – Mielec o następującym przebiegu: Gliny Małe Wał - Gliny Małe II - Gliny Małe Sklep - Gliny Małe I - Sadkowa Góra Nowa Wieś - Sadkowa Góra Lisówek - Sadkowa Góra Kąty - Sadkowa Góra Lisówek - Sadkowa Góra, Nowa Wieś - Sadkowa Góra – Borowa - Borowa Rynek – Pławo - Pławo Szkoła - Pławo Zagrody – Orłów - Wola Pławska - Rzędzianowice Kuźnia - Rzędzianowice, Skrzyż. - Rzędzianowice, SKR – Rzędzianowice - Rzędzianowice, Szkoła - Rzędzianowice, Spółdzielnia - Wola Mielecka, I - Wola Mielecka, Stolarnia - Wola Mielecka, II - M-c Staszica 02 - M-c Dworzec ul. Jagiellończyka 7 - M-c Niepodległości Wiadukt 03 - M-c Niepodległości Plac 05 - M-c Przemysłowa 02 - M-c Wojska Polskiego Rondo 05 - M-c Wojska Polskiego UTA 07 - M-c Wojska Polskiego Inkubator 09 M-c Wojska Polskiego Inkubator 10 - M-c Wojska Polskiego UTA 08 - M-c Wojska Polskiego Rondo 06 - M-c Przemysłowa 01 - M-c Niepodległości 06 - M-c Niepodległości Wiadukt 04 - M-c Dworzec ul. Jagiellończyka 7 - M-c Staszica, 01 - Wola Mielecka, II - Wola Mielecka, Stolarnia - Wola Mielecka, I - Rzędzianowice, Spółdzielnia - Rzędzianowice, Sklep - Rzędzianowice, Szkoła – Rzędzianowice - Rzędzianowice, SKR - Rzędzianowice, Skrzyż. - Rzędzianowice Kuźnia - Wola Pławska – Orłów - Pławo, Zagrody - Pławo, Szkoła - Pławo - Borowa Rynek - Borowa - Sadkowa Góra - Gliny Wielkie II - Gliny Wielkie I – Łysakówek - Gliny Wielkie I – Górki - Górki Kościół – Górki - Gliny Wielkie I - Gliny Wielkie II - Sadkowa Góra - Sadkowa Góra, Nowa Wieś - Sadkowa Góra, Lisówek - Sadkowa Góra Kąty - Sadkowa Góra Lisówek - Sadkowa Góra, Nowa Wieś - Gliny Małe I - Gliny Małe Sklep - Gliny Małe II - Gliny Małe Wał
Interne KennungCzęść nr 6
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zakłada możliwość zwiększenia lub zmniejszenia planowanej ilości wozokilometrów w związku z koniecznością dokonania korekt tras linii i rozkładów jazdy lub z powodu innych potrzeb Zamawiającego. Zakładane zwiększenie/zmniejszenie planowanych wozokilometrów +/- 20% pierwotnie planowanych wozokilometrów. Przebieg linii i ilość kursów wykonywanych autobusami w trakcie trwania umowy może ulec zmianie, szczególnie w razie wystąpienia okoliczności zewnętrznych np. zamknięcia dróg w związku z ich remontem lub modernizacją. Gwarantowany zakres zamówienia to 80 % pierwotnie planowanych wozokilometrów.
LosLOT-0011
TitelCzęść nr 11 Linia nr 113 Gawłuszowice – Gawłuszowice
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie publicznego transportu zbiorowego o charakterze użyteczności publicznej w powiatowych przewozach pasażerskich o szacunkowej ilości wozokilometrów: 28 822,50. na linii nr: Linia nr 113 Gawłuszowice – Gawłuszowice o następującym przebiegu: Gawłuszowice Urząd Gminy- Gawłuszowice Kąty- Gawłuszowice- Ostrówek sklep- Ostrówek Szkoła- Ostrówek koniec- Gawłuszowice Urząd Gminy- Wola Zdakowska I CPN- Wola Zdakowska II- Rożniaty Skrzyżowanie- Krzemienica Górki Małe- Krzemienica Górki- Krzemienica Stadion- Krzemienica k. Mielca skrzyżowanie- Młodochów III- Młodochów Pętla- Młodochów I- Borki Nizińskie IV- Borki Nizińskie III Klub- Borki Nizińskie I Remiza- Borki Nizińskie Szkoła- Brzyście IV Sklep- Brzyście III- Brzyście II- Brzyście I Zjazd- Brzyście wał- Kliszów I- Kliszów - Kliszów II- Gawłuszowice Urząd Gminy
Interne KennungCzęść nr 11
LosLOT-0012
TitelCzęść nr 12 Linia nr 114 Otałęż – Górki – Mielec
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie publicznego transportu zbiorowego o charakterze użyteczności publicznej w powiatowych przewozach pasażerskich o szacunkowej ilości wozokilometrów: 78 204,60. na linii nr: Linia nr 114 Otałęż – Górki – Mielec o następującym przebiegu: Otałęż I - Otałęż II - Otałęż Szkoła - Wola Otałęska Piaskownia - Wola Otałęska - Górki Kościół - Surowa II - Surowa I – Górki – Łysakówek - Gliny Wielkie I - Gliny Wielkie II - Gliny Małe Sklep - Gliny Małe I - Sadkowa Góra Lisówek - Sadkowa Góra Kąty - Sadkowa Góra Lisówek - Sadkowa Góra, Nowa Wieś - Sadkowa Góra - Borowa Gizowa – Borowa - Borowa Rynek - Pławo - Pławo Szkoła - Pławo Zagrody – Orłów - Wola Pławska - Rzędzianowice Kuźnia - Rzędzianowice, Skrzyż. - Rzędzianowice, SKR – Rzędzianowice - Rzędzianowice, Szkoła - Rzędzianowice, Spółdzielnia - Wola Mielecka, I - Wola Mielecka, Stolarnia - Wola Mielecka, II - M-c Staszica 02 - M-c Dworzec ul. Jagiellończyka 7 - M-c Niepodległości Wiadukt 03 - M-c Niepodległości Plac 05 - M-c Przemysłowa 02 - M-c Wojska Polskiego Rondo 06 - M-c Wojska Polskiego UTA 07 - M-c Wojska Polskiego Inkubator 09 M-c Wojska Polskiego Inkubator 10 - M-c Wojska Polskiego UTA 08 - M-c Wojska Polskiego Rondo 06 - M-c Przemysłowa 01 - M-c Niepodległości 06 - M-c Niepodległości Wiadukt 04 - M-c, Dworzec ul. Jagiellończyka 7 - M-c Staszica, 01 - Wola Mielecka, II - Wola Mielecka, Stolarnia - Wola Mielecka, I - Rzędzianowice, Spółdzielnia - Rzędzianowice, Sklep - Rzędzianowice, Szkoła – Rzędzianowice - Rzędzianowice, SKR - Rzędzianowice, Skrzyż. - Rzędzianowice Kuźnia - Wola Pławska – Orłów - Pławo, Zagrody - Pławo, Szkoła - Pławo - Borowa Rynek - Borowa - Borowa Gizowa - Sadkowa Góra - Sadkowa Góra, Nowa Wieś - Sadkowa Góra, Lisówek - Sadkowa Góra Kąty - Sadkowa Góra Lisówek - Gliny Małe I - Gliny Małe Sklep - Gliny Wielkie II - Gliny Wielkie I – Łysakówek – Górki - Surowa II - Surowa I - Górki Kościół - Wola Otałęska - Wola Otałęska Piaskownia - Otałęż Szkoła - Otałęż II - Otałęż I
Interne KennungCzęść nr 12
LosLOT-0013
TitelCzęść nr 13 Linia nr 115 Ostrówek – Kliszów – Mielec
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie publicznego transportu zbiorowego o charakterze użyteczności publicznej w powiatowych przewozach pasażerskich o szacunkowej ilości wozokilometrów: 55 698,90. na linii nr: Linia nr 115 Ostrówek – Kliszów – Mielec o następującym przebiegu: Ostrówek Koniec - Ostrówek Szkoła - Ostrówek Sklep – Gawłuszowice - Gawłuszowice UG - Kliszów II – Kliszów - Kliszów I - Brzyście Wał - Chrząstów V Wał - Chrząstów IV Szkoła - Chrząstów III Wieś - Chrząstów II Młyn - Chrząstów I - Złotniki V Skrzyżowanie - Złotniki IV SKR - Złotniki III Sklep - Złotniki II Biblioteka - Złotniki I Szkoła - M-c Kilińskiego IV Oczyszczalnia - M-c Kilińskiego Działki 06 - M-c Kilińskiego Stadion 04 - M-c Kilińskiego ZSZ 02 - M-c Staszica 02 - M-c Dworzec ul. Jagiellończyka 7 - M-c Niepodległości Wiadukt 03 - M-c Niepodległości Plac 05 - M-c Przemysłowa 02 - M-c Wojska Polskiego Rondo 05 - M-c Wojska Polskiego UTA 07 - M-c Wojska Polskiego Inkubator 09 M-c Wojska Polskiego Inkubator 10 - M-c Wojska Polskiego UTA 08 - M-c Wojska Polskiego Rondo 06 - M-c Przemysłowa 01 - M-c Niepodległości 06 - M-c Niepodległości Wiadukt 04 - M-c Dworzec ul. Jagiellończyka 7 - M-c Staszica 01 - M-c Kilińskiego ZSZ 01 - M-c Kilińskiego Stadion 03 - M-c Kilińskiego Działki 05 - Mielec Kilińskiego IV Oczyszczalnia - Złotniki I Szkoła - Złotniki II Biblioteka - Złotniki III Sklep - Złotniki IV SKR - Złotniki V Skrzyżowanie - Chrząstów I - Chrząstów II Młyn - Chrząstów III Wieś - Chrząstów IV Szkoła - Chrząstów V Wał - Brzyście Wał - Kliszów I – Kliszów - Kliszów II - Gawłuszowice UG – Gawłuszowice - Ostrówek Sklep - Ostrówek Szkoła - Ostrówek Koniec
Interne KennungCzęść nr 13
LosLOT-0016
TitelCzęść nr 16 Linia nr 119 Otałęż - Czermin – Mielec
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie publicznego transportu zbiorowego o charakterze użyteczności publicznej w powiatowych przewozach pasażerskich o szacunkowej ilości wozokilometrów:53 180,60. na linii nr: Linia nr 119 Otałęż - Czermin – Mielec o następującym przebiegu: Otałęż, I - Otałęż, II - Otałęż, Szkoła - Wola Otałęska, Piaskownia - Wola Otałęska – Górki – Łysaków - Łysaków Budy - Łysaków Gądy - Czermin UG - Czermin II - Rzędzianowice Olszyny - Rzędzianowice Kolonia - Rzędzianowice, Skrzyż. - Rzędzianowice, SKR – Rzędzianowice - M-c, Sienkiewicza Borek Niski 10 - M-c, Sienkiewicza Dworek 08 - M-c, Sienkiewicza, Energetyka 06 - M-c, Sienkiewicza, Stacja Paliw 04 - M-c, Sienkiewicza, Cmentarz 02 - M-c, Niepodległości Cmentarz 01 - M-c Dworzec ul. Jagiellończyka 7 - M-c Kosmonautów - M-c Husqvarna - M-c Wojska Polskiego Inkubator 10 - M-c Wojska Polskiego UTA 08 - M-c Wojska Polskiego Rond0 06 - M-c Przemysłowa 01 - M-c Niepodległości 06 - M-c Niepodległości Wiadukt 04 - M-c Dworzec Jagiellończyka 7 M-c Dworzec Jagiellończyka 7 - M-c Niepodległości Wiadukt 03 - M-c Niepodległości Plac 05 - M-c Przemysłowa 02 - M-c Wojska Polskiego Rondo 05 - M-c Wojska Polskiego UTA 07 - M-c Wojska Polskiego Inkubator 09 - M-c Wojska Polskiego UTA 08 - M-c Wojska Polskiego Rond0 06 - M-c Przemysłowa 01 - M-c Niepodległości 06 - M-c Niepodległości Wiadukt 04 - M-c Husqvarna - M-c Kosmonautów - M-c Dworzec Jagiellończyka 7 - M-c, Niepodległości Cmentarz 02 - M-c, Sienkiewicza, Cmentarz 01 - M-c, Sienkiewicza, Stacja Paliw 03 - M-c, Sienkiewicza, Energetyka 05 - M-c, Sienkiewicza Dworek 07 - M-c, Sienkiewicza Borek Niski 09 – Rzędzianowice - Rzędzianowice, SKR - Rzędzianowice, Skrzyż. - Rzędzianowice Kolonia - Rzędzianowice Olszyny - Czermin II - Czermin UG - Łysaków Gądy - Łysaków Budy – Łysaków – Górki - Wola Otałęska - Wola Otałęska, Piaskownia - Otałęż, Szkoła - Otałęż, II - Otałęż, I
Interne KennungCzęść nr 16
LosLOT-0017
TitelCzęść nr 17 Linia nr 120 Wola Wadowska - Wampierzów – Mielec
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie publicznego transportu zbiorowego o charakterze użyteczności publicznej w powiatowych przewozach pasażerskich o szacunkowej ilości wozokilometrów: 156 505,50. na linii nr: Linia nr 120 Wola Wadowska - Wampierzów – Mielec o następującym przebiegu: Wola Wadowska Skrzyż., Kawęczyn Koniec, Kawęczyn, Wampierzów Szkoła, Wampierzów – Sklep, Wampierzów – Skrzyżowanie, Wampierzów – Sklep, Wampierzów III, Wampierzów I, Wampierzów II, Zabrnie Cegielnia , Zabrnie I, Zabrnie Skrzyżowanie, Kosówka II, Kosówka I, Kosówka II, Wola Wadowska Skrzyżowanie, Wola Wadowska III, Wola Wadowska Szkoła, Wola Wadowska II, Wola Wadowska I, Wierzchowiny , Wadowice Dolne, Wampierzów Kopaniny, Wadowice Dolne Skrzyż., Wadowice Dolne I, Wadowice Górne II, Wadowice Górne ZOZ, Wadowice Górne I, Przebendów, Przebendów Podlesie II, Wadowice Górne, Wadowice Górne Skrzyżowanie, Piątkowiec, Piątkowiec Nadleśnictwo, Wola Mielecka Autocentrum, Wola Mielecka I, Wola Mielecka II, M-c Staszica 02, M-c Dworzec Przesiadkowy, M-c Niepodległości Wiadukt 03, M-c Niepodległości Plac 05 , M-c Przemysłowa 02 , M-c Wojska Polskiego Rondo 05, M-c Wojska Polskiego UTA 07, M-c COP-u 01 Mielec COP-u 02, M-c Wojska Polskiego UTA 07, M-c Wojska Polskiego Rondo 05, M-c Przemysłowa 02, M-c Niepodległości Plac 05 , M-c Niepodległości Wiadukt 03 , Dworzec Przesiadkowy , M-c Staszica 02,Wola Mielecka II, Wola Mielecka I, Wola Mielecka Autocentrum, Piątkowiec Nadleśnictwo, Piątkowiec, Wadowice Górne, Przebendów Podlesie II, Przebendów, Wadowice Górne I, Przebendów 3, Przebendów – Wampierzów, Wadowice Górne ZOZ, Wadowice Górne II, Wadowice Dolne I, Wadowice Dolne Skrzyż., Wadowice Dolne, Wierzchowiny , Wola Wadowska I, Wola Wadowska II, Wola Wadowska Szkoła, Wola Wadowska II, Wola Wadowska Skrzyżowanie, Kosówka II, Kosówka I, Kosówka II, Zabrnie Skrzyżowanie, Zabrnie I, Zabrnie Cegielnia, Wampierzów II, Wampierzów I, Wampierzów III, Wampierzów Szkoła, Wampierzów Sklep, Wampierzów Skrzyżowanie, Wampierzów Sklep, Wampierzów Szkoła, Kawęczyn, Kawęczyn Koniec, Kawęczyn, Wampierzów-Szkoła, Wampierzów III, Wampierzów I, Wampierzów II, Zabrnie Cegielna, Zabrnie I, Zabrnie Skrzyżowanie, Kosówka II, Wola Wadowska Skrzyż.
Interne KennungCzęść nr 17
LosLOT-0018
TitelCzęść nr 18 Linia nr 121 Krzemienica - Kliszów – Mielec
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie publicznego transportu zbiorowego o charakterze użyteczności publicznej w powiatowych przewozach pasażerskich o szacunkowej ilości wozokilometrów: 92 841,60. na linii nr: Linia nr 121 Krzemienica - Kliszów – Mielec o następującym przebiegu: Krzemienica Sklep – Krzemienica - Krzemienica Koniec - Rożniaty Budka - Rożniaty ZOL - Rożniaty Sklep - Rożniaty Skrzyżowanie - Rożniaty I - Wola Zdakowska II - Wola Zdakowska Ośrodek - Wola Zdakowska I CPN - Gawłuszowice UG - Kliszów II – Kliszów - Kliszów I - Brzyście Wał - Chrząstów V Wał - Chrząstów IV Szkoła - Chrząstów III Wieś - Chrząstów II Młyn - Chrząstów I - Złotniki V Skrzyżowanie - Złotniki IV SKR - Złotniki III Sklep - Złotniki II Biblioteka - Złotniki I Szkoła - M-c Kilińskiego IV Oczyszczalnia - M-c Kilińskiego Działki 06 - M-c Kilińskiego Stadion 04 - M-c Kilińskiego ZSZ 02 - M-c Staszica 02 - M-c Dworzec ul. Jagiellończyka 7 - M-c Niepodległości Wiadukt 03 - M-c Niepodległości Plac 05 - M-c Przemysłowa 02 - M-c Wojska Polskiego Rondo 05 - M-c Wojska Polskiego UTA 07 - M-c Wojska Polskiego Inkubator 09 M-c Wojska Polskiego Inkubator 10 - M-c Wojska Polskiego UTA 08 - M-c Wojska Polskiego Rond0 06 - M-c Przemysłowa 01 - M-c Niepodległości 06 - M-c Niepodległości Wiadukt 04 - M-c Dworzec ul. Jagiellończyka 7 - M-c Staszica 01 - M-c Kilińskiego ZSZ 01 - M-c Kilińskiego Stadion 03 - M-c Kilińskiego Działki 05 - M-c Kilińskiego IV Oczyszczalnia - Złotniki I Szkoła - Złotniki II Biblioteka - Złotniki III Sklep - Złotniki IV SKR - Złotniki V Skrzyżowanie - Chrząstów I - Chrząstów II Młyn - Chrząstów III Wieś - Chrząstów IV Szkoła - Chrząstów V Wał - Brzyście Wał - Kliszów I – Kliszów - Kliszów II - Gawłuszowice UG - Wola Zdakowska I CPN - Wola Zdakowska Ośrodek - Wola Zdakowska II - Rożniaty Skrzyż - Krzemienica Sklep – Krzemienica - Krzemienica Koniec
Interne KennungCzęść nr 18