659882-2026 - Wettbewerb
Polen – Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial – DOSTAWA MEDYCZNEGO SPRZĘTU JEDNORAZOWEGO UŻYTKU DO ZABIEGÓW CHIRURGICZNYCH
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA MEDYCZNEGO SPRZĘTU JEDNORAZOWEGO UŻYTKU DO ZABIEGÓW CHIRURGICZNYCH
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest DOSTAWA MEDYCZNEGO SPRZĘTU JEDNORAZOWEGO UŻYTKU DO ZABIEGÓW CHIRURGICZNYCH zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załącznikach Nr 2 do SWZ. 2. Podane ilości w Załącznikach Nr 2 są wielkościami orientacyjnymi (maksymalnymi), które Zamawiający przewiduje zamówić w okresie obowiązywania umowy. Opisane ilości wynikają z aktualnie realizowanych świadczeń zdrowotnych i mogą ulec zmianie (zmniejszeniu) w trakcie realizacji zamówienia. 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 12 pakietów (zadań, części), tj.: PAKIET I SPRZĘT MEDYCZNY DO ODSYSANIA I ZBIÓRKI WYDZIELIN (Załącznik Nr 2.1.) PAKIET II ZESTAWY CHIRURGICZNE I ANEZSTEZJOLOGICZNE (Załącznik Nr 2.2.) PAKIET III ZESTAWY MEDYCZNE (Załącznik Nr 2.3.) PAKIET IV ELEKTRODY DO DIATERMII, UCHWYT SONDY JEDNORAZOWEGO UŻYTKU (Załącznik Nr 2.4.) PAKIET V DRENY DO POMPY JEDNOROLKOWEJ (Załącznik Nr 2.5.) PAKIET VI NARZĘDZIA LAPAROSKOPOWE, STAPLERY, ŁADUNKI DO STAPLERÓW (Załącznik Nr 2.6.) PAKIET VII DRENY DO LAPAROSKOPU (Załącznik Nr 2.7.) PAKIET VIII STAPLERY I KOŃCÓWKI DO NOŻA HARMONICZNEGO, OSŁONY ZABEZPIECZAJĄCE (Załącznik Nr 2.8.) PAKIET IX ASORTYMENT PROKTOLOGICZNY 1 (Załącznik Nr 2.9.) PAKIET X ASORTYMENT PROKTOLOGICZNY 2 (Załącznik Nr 2.10.) PAKIET XI STAPLERY, ŁADUNKI, NARZĘDZIA LAPAROSKOPOWE, KLIPSY (Załącznik Nr 2.11.) PAKIET XII SZCZOTKI JEDNORAZOWEGO UŻYTKU DO CHIRURGICZNEGO MYCIA RĄK (Załącznik Nr 2.12.) 4. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na poszczególne pakiety (zadania, części). 5. W poszczególnym pakiecie, czyli w każdym formularzu asortymentowo – cenowym muszą być uwzględnione wszystkie pozycje. Brak jakiejkolwiek pozycji asortymentowej w danym Załączniku Nr 2 spowoduje odrzucenie danej oferty przetargowej. 6. Oferty można składać do jednej lub więcej lub wszystkich części (zadań, pakietów). 7. Opis przedmiotu zamówienia opracowano zgodnie z treścią art. 99 ust. 1 Ustawy – Prawo zamówień publicznych. Jednakże w przypadku, gdy opis przedmiotu zamówienia lub załączona dokumentacja zwiera przywołania znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, jak również za pomocą norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych przyjmuje się, że wskazaniom takim towarzyszą wyrazy „lub równoważny”, nawet jeżeli przy opisie nie ma zaznaczonego wyrazu „równoważny”. Wszelkie w/w wskazania zostały przywołane w celu sprecyzowania parametrów i wymogów technicznych, użytkowych, funkcjonalnych i jakościowych przedmiotu zamówienia. Wymagany termin wykonania przedmiotu zamówienia (umowy) i warunki realizacji zamówienia: 1. Dostawy przedmiotu zamówienia – asortymentu opisanego w Załącznikach Nr 2 (odbywać się będą sukcesywnie, stosownie do potrzeb Zamawiającego zgodnie z formularzami asortymentowo – cenowymi w formie dostaw cząstkowych. 2. Dostawy powinny odbywać się w odpowiednich opakowaniach odpowiednim transportem zapewniającym należyte zabezpieczenia jakościowe dostarczanych produktów przed czynnikami pogodowymi, uszkodzeniami itp. zgodnie z warunkami przewidywanymi i określonymi przez producenta dla określonych przedmiotów zamówienia do „Centrum Medycznego w Łańcucie” Sp. z o. o., ul. Paderewskiego 5, 37 – 100 Łańcut z dopiskiem „Apteka Szpitalna”. 3. Dostawy przedmiotu zamówienia powinny odbywać się na koszt i ryzyko Wykonawcy w dni robocze w godzinach od 8.00 do 14.00 według pisemnych zamówień składanych drogą mailową przez Kierownika Apteki Szpitalnej lub p[rzez inną upoważnioną osobę. 4. Umowa obowiązywać będzie przez okres 24 miesięcy od dnia jej zawarcia, tj. od dnia złożenia ostatniego podpisu przez ostatnią ze Stron, lub do dnia wyczerpania kwoty stanowiącej wynagrodzenie umowne, w zależności od tego, które ze zdarzeń nastąpi wcześniej. 5. W związku z zaistniałymi różnymi sytuacjami np. stanami nadzwyczajnymi, epidemii itp., mających wpływ na realizację przedmiotu zamówienia przyszłych umów, jak również w przypadku niewyczerpania asortymentu Zamawiający dopuszcza przedłużenie czasu realizacji przedmiotu zamówienia na okres nie dłuższy niż 12 miesięcy lub do wyczerpania asortymentu. 6. Termin dostawy przedmiotu zamówienia wynosi od 1 dnia do 7 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia (termin dostawy stanowi kryterium oceny ofert opisany w Rozdziale XXII niniejszej SWZ). 7. Termin dostawy liczony jest w następnym dniu roboczym od dnia złożenia zamówienia przez Zamawiającego. 8. Zamawiający ustala, że dniami roboczymi są dni od poniedziałku o piątku w godzinach od 7.00 do 14.00 z wyłączeniem sobót i niedziel oraz dni określonych ustawą jako święto. Termin, forma płatności: 1. Termin płatności – płatność za realizację cząstkową, tj. za dostawę przedmiotu zamówienia będzie dokonywana przelewem terminie od 30 do 60 dni (minimalny termin płatności do 30 dni, natomiast maksymalny termin płatności do 60 dni – termin płatności zobowiązany jest określić Wykonawca) po dostawie przedmiotu zamówienia do Apteki Szpitalnej i dostarczeniu do Zamawiającego prawidłowo wystawionej faktury VAT. 2. Forma płatności – przelew. 3. W przypadku gdy termin płatności przypadnie w dzień ustawowo wolny od pracy lub sobotę, płatność nastąpi w terminie pierwszego dnia roboczego następującego po tych dniach. 4. Fakturę VAT Wykonawca zobowiązany jest przekazać przez KSeF (Krajowy System e-Faktur) – od dnia, gdy Wykonawca będzie mieć taki obowiązek na podstawie obowiązujących przepisów. 5.Zamawiający, w wykonaniu obowiązku określonego w art. 4c ustawy z dnia 8 marca 2013r. o przeciwdziałaniu nadmiernym opóźnieniom w transakcjach, oświadcza, że posiada status dużego przedsiębiorcy, w rozumieniu art. 4 pkt. 5 i 6) Ustawy o przeciwdziałaniu nadmiernym opóźnieniom w transakcjach handlowych.
Interne Kennung: SZP/380/34/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET I SPRZĘT MEDYCZNY DO ODSYSANIA I ZBIÓRKI WYDZIELIN (Załącznik Nr 2.1.)
Beschreibung: W skład pakietu wchodzi następujący asortyment: wkłady workowe jedno i dwulitrowe o różnych pojemnościach na wydzielinę typu SERRES, sterylne igły jednorazowego użytku do punkcji mostka, zestaw do paracentezy i toracentezy, dreny łączące sterylne, dreny z trokarem – zgodnie różnego rozmiaru, worki na wydzielinę, zestaw do drenażu klatki piersiowej, ochraniacze rany, proszki żelujące, igła veresa jednorazowego użytku, ewakuatory laparoskopowe, preparator endoskopowy – zgodnie z opisem i ilościami określonymi w Załączniku Nr 2.1. Pakiet zawiera 25 pozycji.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET II ZESTAWY CHIRURGICZNE I ANEZSTEZJOLOGICZNE (Załącznik Nr 2.2.)
Beschreibung: W skład pakietu wchodzi następujący asortyment: sterylne dreny brzuszne w różnych rozmiarach, katetery do odsysania typu Redon w różnych rozmiarach, sterylny zestaw do szynowania wewnętrznego moczowodów, katetery/cewniki do embolektomii typu Fogart’ego jednokanałowy w różnych rozmiarach, zestawy do drenażu przeskórnego metodą jedno i dwu stopniową w różnych rozmiarach, zestaw do nefrostomii, igły do nakłuć lędźwiowych w różnych rozmiarach, igły do znieczuleń podpajęczynówkowych w różnych rozmiarach, zestawy do cewnikowania żył centralnych jedno i trzy kanałowy w różnych rozmiarach, zestaw do wprowadzania i wymiany kateterów oraz elektrod endokawitalnych, Introduktor, kateter do histerosalpinografii – zgodnie z opisem i ilościami określonymi w Załączniku Nr 2.2. Pakiet zawiera 25 pozycji.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET III ZESTAWY MEDYCZNE (Załącznik Nr 2.3.)
Beschreibung: W skład pakietu wchodzą: zestawy jednorazowych woreczków ekstrakcyjnych do zabiegów laparoskopowych (w różnych rozmiarach) oraz zestaw do opaskowania żylaków przełyku do endoskopów – zgodnie z opisem i ilościami określonymi w Załączniku Nr 2.3. Pakiet zawiera 6 pozycji.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET IV ELEKTRODY DO DIATERMII, UCHWYT SONDY JEDNORAZOWEGO UŻYTKU (Załącznik Nr 2.4.)
Beschreibung: W skład pakietu wchodzi następujący asortyment: elektroda artoskopowa igłowa, elektroda neutralna dzielona z pierścieniem ekwipotencjalnym, uchwyt jednorazowego użytku monopolarny, sterylny z elektrodą szpatułkową, sonda jednorazowa do koagulacji argonowej z filtrem gazu – zgodnie z opisem i ilościami określonymi w Załączniku Nr 2.4. Pakiet zawiera 5 pozycji.
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET V DRENY DO POMPY JEDNOROLKOWEJ (Załącznik Nr 2.5.)
Beschreibung: W skład pakietu wchodzą dreny do pompy jednorolkowej jednorazowego użytku – zgodnie z opisem i ilością określoną w Załączniku Nr 2.5. Pakiet zawiera 1 pozycję.
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET VI NARZĘDZIA LAPAROSKOPOWE, STAPLERY, ŁADUNKI DO STAPLERÓW (Załącznik Nr 2.6.)
Beschreibung: W skład pakietu wchodzi następujący asortyment: narzędzie do zabiegów klasycznych do uszczelniania i rozdzielania naczyń oraz pęczków tkankowych w systemie zamykania naczyń, laparoskopowe narzędzie do uszczelniania i rozdzielania naczyń, uniwersalny jednorazowy stapler laparoskopowy, staplery otwarte tj. jednorazowe staplery liniowe zamykająco – tnące oraz ładunki do staplerów – zgodnie z opisem i ilościami określonymi w Załączniku Nr 2.6. Pakiet zawiera 5 pozycji.
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET VII DRENY, RURKA Z FILTREM (Załącznik Nr 2.7.)
Beschreibung: W skład pakietu wchodzą zestawy drenów płuczących i ssących do pompy LP100 oraz rurka z filtrem do influsacji jednorazowego użytku, sterylna – zgodnie z opisem i ilością określonymi w Załączniku Nr 2.7. Pakiet zawiera 3 pozycje.
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET VIII STAPLERY I KOŃCÓWKI DO NOŻA HARMONICZNEGO, OSŁONY ZABEZPIECZAJĄCE (Załącznik Nr 2.8.)
Beschreibung: W skład pakietu wchodzi następujący asortyment: jednorazowe rękojeści do staplerów endoskopowych, jednorazowe ładunki liniowe do staplerów endoskopowych prostych lub artykulacyjnych, jednorazowa końcówka do noża harmonicznego, jednorazowe nożyczki do cięcia i koagulacji tkanek, osłony zabezpieczające mankiet przed zabrudzeniami jednorazowego użytku – zgodnie z opisem i ilościami określonymi w Załączniku Nr 2.8. Pakiet zawiera 10 pozycji.
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET IX ASORTYMENT PROKTOLOGICZNY 1 (Załącznik Nr 2.9.)
Beschreibung: W skład pakietu wchodzi następujący asortyment: anoskop proktologiczny operacyjny jednorazowego użytku oraz urządzenie do zakładania gumowych podwiązek na żylaki odbytu, – zgodnie z opisem i ilościami określonymi w Załączniku Nr 2.9. Pakiet zawiera 2 pozycje.
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: PAKIET X ASORTYMENT PROKTOLOGICZNY 2 (Załącznik Nr 2.10.)
Beschreibung: W skład pakietu wchodzi tubus sigmoidoskopowy jednorazowego użytku – zgodnie z opisem i ilościami określonymi w Załączniku Nr 2.10. Pakiet zawiera 1 pozycję
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET XI STAPLERY, ŁADUNKI, NARZĘDZIA LAPAROSKOPOWE, KLIPSY (Załącznik Nr 2.11.)
Beschreibung: W skład pakietu wchodzi następujący asortyment: staplery okrężny zagięty, stapler liniowy z automatyczną regulacją, stapler liniowy z nożem, ładunki do staplerów, narzędzia laparoskopowe typu limited use (nożyczki, graspery, disektory), zestaw laparoskopowy, klipsy tytanowe do klipsownicy laparoskopowej, klipsy polimerowe niewchłanialne do klipsownic laparoskopowych, igła Veres laparoskopowa z kranikiem, płyn przeciw roszeniu optyki laparoskopowej, trokary laparoskopowe, lejce naczyniowe, zestaw do biopsji wątroby – zgodnie z opisem i ilościami określonymi w Załączniku Nr 2.11. Pakiet zawiera 16 pozycji.
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: PAKIET XII SZCZOTKI JEDNORAZOWEGO UŻYTKU DO CHIRURGICZNEGO MYCIA RĄK (Załącznik Nr 2.12.)
Beschreibung: W skład pakietu wchodzi sucha, jałowa szczoteczka jednorazowego użytku do chirurgicznego mycia rąk (bez detergentu) – zgodnie z opisem i ilościami określonymi w Załączniku Nr 2.12. Pakiet zawiera 1 pozycję.
Interne Kennung: Część 12