659887-2025 - Wettbewerb
Polen – Diverse Nahrungsmittel – Dostawa różnych artykułów spożywczych, mięsa i wyrobów wędliniarskich, mleka i przetworów mlecznych, pieczywa i wyrobów cukierniczych, jaj, ryb.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa różnych artykułów spożywczych, mięsa i wyrobów wędliniarskich, mleka i przetworów mlecznych, pieczywa i wyrobów cukierniczych, jaj, ryb.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa różnych artykułów spożywczych, mięsa i wyrobów wędliniarskich, mleka i przetworów mlecznych, pieczywa i wyrobów cukierniczych, jaj, ryb.
Interne KennungW.Sz.Z:TZ-280-112/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131100 Wurstfleischerzeugnisse, 15110000 Fleisch, 15500000 Molkereierzeugnisse, 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck, 03142500 Eier, 03311000 Fisch
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa różnych artykułów spożywczych.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa różnych artykułów spożywczych. 1.1 Specyfikację asortymentowo - ilościowo-cenową określa Złącznik Nr 2/1 do SWZ , który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
Interne KennungZadanie Nr 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZ uwagi na charakter i specyfikę zamówienia, tj. zmieniające się faktyczne zapotrzebowanie na poszczególne pozycje w okresie realizacji zamówienia, Zamawiający w przypadku zaistnienia takiej potrzeby zastrzega sobie w ramach realizacji przedmiotu zamówienia prawo opcji (art. 441 ustawy Pzp), tj. zakupu większej liczby niektórych pozycji asortymentowych przy równoczesnym zmniejszeniu liczby innych pozycji asortymentowych, pod warunkiem zachowania obowiązujących cen jednostkowych przedmiotu umowy i niezmienionej całkowitej wartości przedmiotu umowy.
LosLOT-0002
TitelDostawa jaj kurzych.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa jaj kurzych. 1.1 Specyfikację asortymentowo - ilościowo-cenową określa Złącznik Nr 2/2 do SWZ , który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
Interne KennungZadanie Nr 2
Haupteinstufung (cpv): 03142500 Eier
LosLOT-0003
TitelDostawa mięsa drobiowego.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa mięsa drobiowego. 1.1 Specyfikację asortymentowo - ilościowo-cenową określa Złącznik Nr 2/3 do SWZ , który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
Interne KennungZadanie Nr 3
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
LosLOT-0004
TitelDostawa mięsa wieprzowego i wołowego.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa mięsa wieprzowego i wołowego. 1.1 Specyfikację asortymentowo - ilościowo-cenową określa Złącznik Nr 2/4 do SWZ , który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
Interne KennungZadanie Nr 4
LosLOT-0005
TitelDostawa mleka i przetworów mlecznych.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa mleka i przetworów mlecznych. 1.1 Specyfikację asortymentowo - ilościowo-cenową określa Złącznik Nr 2/5 do SWZ , który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
Interne KennungZadanie Nr 5
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
LosLOT-0006
TitelDostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych. 1.1 Specyfikację asortymentowo - ilościowo-cenową określa Złącznik Nr 2/6 do SWZ , który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
Interne KennungZadanie Nr 6
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
LosLOT-0007
TitelDostawa ryb.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa ryb. 1.1 Specyfikację asortymentowo - ilościowo-cenową określa Złącznik Nr 2/7 do SWZ , który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
Interne KennungZadanie Nr 7
Haupteinstufung (cpv): 03311000 Fisch
LosLOT-0008
TitelDostawa wędlin wieprzowych.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wędlin wieprzowych. 1.1 Specyfikację asortymentowo - ilościowo-cenową określa Złącznik Nr 2/8 do SWZ , który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
Interne KennungZadanie Nr 8
Haupteinstufung (cpv): 15131100 Wurstfleischerzeugnisse