659932-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Świadczenie usług w zakresie odbioru i składowania odpadów komunalnych z pojemników Zamawiającego oraz mycia pojemników na odpady z terenów administrowanych przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie odbioru i składowania odpadów komunalnych z pojemników Zamawiającego oraz mycia pojemników na odpady z terenów administrowanych przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług w zakresie odbioru i składowania odpadów komunalnych z pojemników Zamawiającego oraz mycia pojemników na odpady z terenów administrowanych przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, z zastrzeżeniem, że oferta musi obejmować cały przedmiot zamówienia w ramach wybranego zadania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na dowolną liczbę zadań, z uwzględnieniem podziału zakresu zamówienia na 3 zadania: Zadanie nr 1 – Świadczenie usług w zakresie odbioru i składowania odpadów komunalnych z pojemników Zamawiającego oraz mycia pojemników na odpady z terenów administrowanych przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w miejscowościach: Powidz, Witkowo, Przybrodzin, Ruchocinek, Kleczew oraz Konin (MOSiR teren ćwiczeń wojskowych). – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2A do SWZ (formularz cenowy). Zadanie nr 2 – Świadczenie usług w zakresie odbioru i składowania odpadów komunalnych z pojemników dostarczonych przez Wykonawcę z terenów administrowanych przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w miejscowości: Jarocin. – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2B do SWZ (formularz cenowy). Zadanie nr 3 – Świadczenie usług w zakresie odbioru i składowania odpadów komunalnych z pojemników dostarczonych przez Wykonawcę z terenów administrowanych przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w miejscowości: Kalisz. – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2C do SWZ (formularz cenowy). 3. Wykonawca musi posiadać aktualne uprawnienia na transport odpadów- zaświadczenie o posiadaniu wpisu do Rejestru BDO. Nr tego wpisu należy wskazać w formularzu ofertowym (załącznik nr 1 do SWZ). 4. Wykonawca z chwilą odbioru odpadów od Zamawiającego staje się posiadaczem odpadów i ciąży na nim obowiązek dalszego gospodarowania zgodnie z wszelkimi obowiązującymi przepisami w tym zakresie. Zamawiający z chwilą przekazania odpadów Wykonawcy pozbywa się odpowiedzialności za dalsze gospodarowanie tymi odpadami.
Interne Kennung: 25/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług w zakresie odbioru i składowania odpadów komunalnych z pojemników Zamawiającego oraz mycia pojemników na odpady z terenów administrowanych przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w miejscowościach: Powidz, Witkowo, Przybrodzin, Ruchocinek, Kleczew oraz Konin (MOSiR teren ćwiczeń wojskowych).
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2A do SWZ (formularz cenowy).
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji i zlecenia Wykonawcy odbioru dodatkowej ilości odpadów stanowiących przedmiot umowy na następujących warunkach: 1. Skorzystanie z prawa opcji uzależnione jest od posiadania przez Zamawiającego środków finansowych na ten cel oraz wytworzenia większej ilości odpadów w stosunku do przewidzianych w podstawowym (szacowanym) zakresie zamówienia. Realizacja opcjonalnej części zamówienia nastąpi na podstawie pisemnego oświadczenia woli Zamawiającego skierowanego do Wykonawcy na 14 dni przed rozpoczęciem realizacji usługi, a Wykonawca zobligowany będzie podjąć się jej realizacji w ramach umowy. 2. Zamówienie wynikające z prawa opcji nie może przekroczyć 90% wartości umowy podstawowej. 3. W przypadku skorzystania z prawa opcji Wykonawcy będzie przysługiwało odrębne wynagrodzenie. W tej sytuacji Strony rozliczać się będą na podstawie cen jednostkowych ujętych w formularzu cenowym (załącznik nr 2A do SWZ). Zamawiający zastrzega, iż „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie obowiązkiem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Brak realizacji opcjonalnej części zamówienia nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego.
Los: LOT-0002
Titel: Świadczenie usług w zakresie odbioru i składowania odpadów komunalnych z pojemników dostarczonych przez Wykonawcę z terenów administrowanych przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w miejscowości: Jarocin.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2B do SWZ (formularz cenowy).
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji i zlecenia Wykonawcy odbioru dodatkowej ilości odpadów stanowiących przedmiot umowy na następujących warunkach: 1. Skorzystanie z prawa opcji uzależnione jest od posiadania przez Zamawiającego środków finansowych na ten cel oraz wytworzenia większej ilości odpadów w stosunku do przewidzianych w podstawowym (szacowanym) zakresie zamówienia. Realizacja opcjonalnej części zamówienia nastąpi na podstawie pisemnego oświadczenia woli Zamawiającego skierowanego do Wykonawcy na 14 dni przed rozpoczęciem realizacji usługi, a Wykonawca zobligowany będzie podjąć się jej realizacji w ramach umowy. 2. Zamówienie wynikające z prawa opcji nie może przekroczyć 90% wartości umowy podstawowej 3. W przypadku skorzystania z prawa opcji Wykonawcy będzie przysługiwało odrębne wynagrodzenie. W tej sytuacji Strony rozliczać się będą na podstawie cen jednostkowych ujętych w formularzu cenowym (załącznik nr 2B do SWZ). Zamawiający zastrzega, iż „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie obowiązkiem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Brak realizacji opcjonalnej części zamówienia nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego.
Los: LOT-0003
Titel: Świadczenie usług w zakresie odbioru i składowania odpadów komunalnych z pojemników dostarczonych przez Wykonawcę z terenów administrowanych przez 33. Bazę Lotnictwa Transportowego w miejscowości: Kalisz.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2C do SWZ (formularz cenowy).
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji i zlecenia Wykonawcy odbioru dodatkowej ilości odpadów stanowiących przedmiot umowy na następujących warunkach: 1. Skorzystanie z prawa opcji uzależnione jest od posiadania przez Zamawiającego środków finansowych na ten cel oraz wytworzenia większej ilości odpadów w stosunku do przewidzianych w podstawowym (szacowanym) zakresie zamówienia. Realizacja opcjonalnej części zamówienia nastąpi na podstawie pisemnego oświadczenia woli Zamawiającego skierowanego do Wykonawcy na 14 dni przed rozpoczęciem realizacji usługi, a Wykonawca zobligowany będzie podjąć się jej realizacji w ramach umowy. 2. Zamówienie wynikające z prawa opcji nie może przekroczyć 90% wartości umowy podstawowej 3. W przypadku skorzystania z prawa opcji Wykonawcy będzie przysługiwało odrębne wynagrodzenie. W tej sytuacji Strony rozliczać się będą na podstawie cen jednostkowych ujętych w formularzu cenowym (załącznik nr 2C do SWZ). Zamawiający zastrzega, iż „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie obowiązkiem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Brak realizacji opcjonalnej części zamówienia nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego.