2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vernieuwing en herinrichting van een Cathlab-zaal tot een dedicated device-zaal binnen het interventioneel centrum van het Ziekenhuis Oost-Limburg, campus Sint-Jan
Beschreibung: De Aanbestedende Overheid wenst met deze selectieleidraad de markt te bevragen voor de vernieuwing en herinrichting van cathlabzaal 3 tot een dedicated devicezaal voor het implanteren van cardiale ritmedevice-systemen. De huidige zaal is technisch verouderd en beschikt over een C-boog die op korte termijn end-of-service wordt, terwijl de activiteit in device-elektrofysiologische ingrepen sterk blijft toenemen. De nieuwe inrichting moet zorgen voor extra capaciteit, een optimale workflow en een ergonomische en veilige werkomgeving voor zowel artsen als verpleegkundigen. De opdracht omvat onder meer: - Vervanging van de C-boog en installatie van aangepaste medische apparatuur; - Aanpassing aan infrastructuur en technische voorzieningen (pendels, plafond, aansluitingen); - Inrichting van de controlekamer en integratie van monitoring- en registratiesystemen; - Ergonomische optimalisatie met oog voor positionering van pendels, loodschermen, operatielampen en schermen; - Aandacht voor stralingsveiligheid, hygiëne, onderhoudsvriendelijkheid en bedrijfscontinuïteit. Deze herinrichting moet de kwaliteit, efficiëntie en veiligheid van device-procedures duurzaam ondersteunen. De opdracht zal in detail omschreven worden in de tweede fase van de plaatsingsprocedure, zijnde de gunningsfase.
Interne Kennung: PPP0R9-330/6268/2026-330
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33182300 Ausrüstung für Herzchirurgie
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026-330_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33111000 Röntgengeräte
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: PPP0R9-330/6268/2026-330
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33182300 Cardiac surgery devices
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 2026-330_1
Additional classification (cpv): 33111000 X-ray devices