659956-2026 - Wettbewerb
Polen – Laborreagenzien – Zakup odczynników, materiałów kontrolnych i zużywalnych do wykonania badań oraz dzierżawa analizatorów i zestawu aparatury do oznaczania parametrów fizyko-chemicznych (2 zadania)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup odczynników, materiałów kontrolnych i zużywalnych do wykonania badań oraz dzierżawa analizatorów i zestawu aparatury do oznaczania parametrów fizyko-chemicznych (2 zadania)
Beschreibung: Zakup odczynników, materiałów kontrolnych i zużywalnych do wykonania badań oraz dzierżawa analizatorów i zestawu aparatury do oznaczania parametrów fizyko-chemicznych (2 zadania). Przedmiot zamówienia składa się z 2 niepodzielnych zadań, których szczegółowy opis w związku z ograniczoną ilością znaków znajduje się w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: 77/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
5. Los
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie 1 DZIERŻAWA LINII HEMATOLOGICZNEJ ORAZ DWÓCH ANALIZATORÓW POMOCNICZYCH WRAZ Z DOSTAWĄ ODCZYNNIKÓW, MATERIAŁÓW KONTROLNYCH I ZUŻYWALNYCH DO WYKONANIA BADAŃ MORFOLOGII KRWI, RETIKULOCYTÓW, ROZMAZÓW KRWI ORAZ CYTOZY W PŁYNACH Z JAM CIAŁA.
Beschreibung: Zadanie 1; "DZIERŻAWA LINII HEMATOLOGICZNEJ ORAZ DWÓCH ANALIZATORÓW POMOCNICZYCH WRAZ Z DOSTAWĄ ODCZYNNIKÓW, MATERIAŁÓW KONTROLNYCH I ZUŻYWALNYCH DO WYKONANIA BADAŃ MORFOLOGII KRWI, RETIKULOCYTÓW, ROZMAZÓW KRWI ORAZ CYTOZY W PŁYNACH Z JAM CIAŁA..", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 1 DZIERŻAWA LINII HEMATOLOGICZNEJ ORAZ DWÓCH ANALIZATORÓW POMOCNICZYCH WRAZ Z DOSTAWĄ ODCZYNNIKÓW, MATERIAŁÓW KONTROLNYCH I ZUŻYWALNYCH DO WYKONANIA BADAŃ MORFOLOGII KRWI, RETIKULOCYTÓW, ROZMAZÓW KRWI ORAZ CYTOZY W PŁYNACH Z JAM CIAŁA.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega, że minimalny poziom zamówienia wyniesie 75 % wartości umowy. Zmniejszenie ilości nie powoduje powstania obowiązku zapłaty odszkodowania z tytułu niewykonania umowy przez zamawiającego.
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie 2 Zakup odczynników oraz dzierżawa zestawu aparatury do oznaczania parametrów fizyko-chemicznych oraz analizy ilościowej i weryfikacji obrazowej elementów upostaciowanych moczu z backupem do oznaczania parametrów fizykochemicznych
Beschreibung: Zadanie 1; "Zakup odczynników oraz dzierżawa zestawu aparatury do oznaczania parametrów fizyko-chemicznych oraz analizy ilościowej i weryfikacji obrazowej elementów upostaciowanych moczu z backupem do oznaczania parametrów fizykochemicznych", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 2 Zakup odczynników oraz dzierżawa zestawu aparatury do oznaczania parametrów fizyko-chemicznych oraz analizy ilościowej i weryfikacji obrazowej elementów upostaciowanych moczu z backupem do oznaczania parametrów fizykochemicznych