See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Általános laboratóriumi eszközök beszerzése 3.
Beschreibung: Általános laboratóriumi eszközök (3) beszerzése 9 részben. Mindegyik részre vonatkozóan: A nyertes ajánlattevő köteles a szerződés tárgyát képező új, azaz nem használt termékek rendeltetési helyre történő leszállítására, beüzemelésére, és működőképes, tesztelt állapotban történő átadására, továbbá legfeljebb 3 főt, legfeljebb 1 nap (8 óra) időszakban történő betanítására, a termékek per-, teher, és igénymentes tulajdonjogának átruházására ajánlatkérő részére. 1. rész: Laboratóriumi autokláv 2. rész: Centrifugák + rotorok 3. rész: Mikrocentrifugák 4. rész: Mikroszkóp 5. rész: Sejtdenzitásmérő 6. rész: Mikrocseppes UV-Vis spektrofotométer 7. rész: Egycsatornás pipetta 8. rész: Többcsatornás pipetta 9. rész: Vortex Az 1., 2., 3., 4., 5., 6. és 9. részek esetében az Eladó helyszíni jótállási kötelezettséget köteles vállalni, amely alapján a hibajelentéstől számított 5 munkanapon belül a helyszínen megjelenik és megállapítja a hiba okát és annak megfelelően azt a helyszínen kijavítja vagy intézkedik a hibás áru elszállításáról. A hiba kijavításának a reális legrövidebb időn belül kell megtörténnie, amelyről az Eladó előzetesen köteles a Vevőt tájékoztatni. Az ajánlatkérő elvárásait a mellékletben meghatározott specifikációs táblázat tartalmazza. A mellékletben megadott részletes értékeknek megfelelő, illetve azzal egyenértékű paraméterekkel rendelkező árut tartalmazó ajánlatot fogadjuk el érvényes ajánlatnak (321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3)), amennyiben az eltérés nem jelent változtatást az anyagok használatában, ill. használhatóságában.
Vorherige Bekanntmachung: 298654-2026
Interne Kennung: EKR000774192026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: legjobb ár-érték arányú ajánlat
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38433000 Spektrometer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Laboratóriumi autokláv
Beschreibung: Adásvételi szerződés „Általános laboratóriumi eszközök beszerzése 3.” tárgyban, a közbeszerzési műszaki leírásban részletezett műszaki tartalommal. 1. rész: Laboratóriumi autokláv Laboratóriumi autokláv (45-50 literes) 1db Az autokláv esetben a sikeres szállítás a beállítás és beüzemelésen túl minden gyári és saját program sikeres próbaüzemével teljesül. A próbákat az ajánlatkérő végzi legfeljebb a beüzemelést követő 10 munkanapon belül, 10. munkanapon kifogás hiányában a teljesítésgazolás kiadható. Részletes leírás a csatolt dokumentumokban.
Interne Kennung: EKR000774192026/1
Haupteinstufung (cpv): 33191110 Autoklaven
Los: LOT-0002
Titel: Centrifugák + rotorok
Beschreibung: Adásvételi szerződés „Általános laboratóriumi eszközök beszerzése 3.” tárgyban, a közbeszerzési műszaki leírásban részletezett műszaki tartalommal. 2. rész: Centrifugák + rotorok 2.a Midi centrifuga 1db 2.b Midi centrifuga - hűthető 1db 2.c Rotor 1 1db 2.d Rotor 2 1db Részletes leírás a csatolt dokumentumokban.
Interne Kennung: EKR000774192026/2
Haupteinstufung (cpv): 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vételi jog: Ajánlatkérő a 2.c Rotor 1., és a 2.d Rotor 2 tekintetében, ebben a prioritási sorrendben vételi jogot, opciót köt ki a szerződés hatálybalépését követő 3 hónapos időszakra. Az opció lehívása akkor válik szükségessé, amennyiben a projekt keretében kialakított diagnosztikai laboratórium validálási szakasza lezárul, és a protokoll véglegesítése során bebizonyosodik, hogy a hűtést igénylő és nem igénylő folyamatok szimultán végzése elengedhetetlen a diagnosztikai minták integritásának megőrzéséhez, továbbá abban az esetben, ha az ajánlatkérő rendelkezik a vételi jog gyakorlásához szükséges mértékű fedezettel.. Ajánlatkérő rögzíti, hogy a vételi jog csak a teljes alapmennyiség ellenértékének maximum +30% mértékéig lehetséges. A vételi joggal érintett beszerzés ellenértéke az alapajánlatban megadott Rotor 1 és Rotor 2 ellenértékével egyező.
Los: LOT-0003
Titel: Mikrocentrifugák
Beschreibung: Adásvételi szerződés „Általános laboratóriumi eszközök beszerzése 3.” tárgyban, a közbeszerzési műszaki leírásban részletezett műszaki tartalommal. 3. rész: Mikrocentrifugák 3.a Mikrocentrifuga (min. 24 cső) 1db 3.b Mikrocentrifuga – hűthető (min. 24 cső) 1db 3.c Mikrocentrifuga (min. 12 cső) 1db 3.d Spin centrifuga (min. 6 cső) 1db Részletes leírás a csatolt dokumentumokban.
Interne Kennung: EKR000774192026/3
Los: LOT-0004
Titel: Mikroszkóp
Beschreibung: Adásvételi szerződés „Általános laboratóriumi eszközök beszerzése 3.” tárgyban, a közbeszerzési műszaki leírásban részletezett műszaki tartalommal. 4. rész: Mikroszkóp Inverz fénymikroszkóp digitális kamerával 1db Részletes leírás a csatolt dokumentumokban.
Interne Kennung: EKR000774192026/4
Haupteinstufung (cpv): 38513100 Inversionsmikroskope
Los: LOT-0005
Titel: Sejtdenzitásmérő
Beschreibung: Adásvételi szerződés „Általános laboratóriumi eszközök beszerzése 3.” tárgyban, a közbeszerzési műszaki leírásban részletezett műszaki tartalommal. 5. rész: Sejtdenzitásmérő Sejtdenzitásmérő 1db Részletes leírás a csatolt dokumentumokban.
Interne Kennung: EKR000774192026/5
Los: LOT-0006
Titel: Mikrocseppes UV-Vis spektrofotométer
Beschreibung: Adásvételi szerződés „Általános laboratóriumi eszközök beszerzése 3.” tárgyban, a közbeszerzési műszaki leírásban részletezett műszaki tartalommal. 6. rész: Mikrocseppes UV-Vis spekrofotométer Mikrocseppes UV-Vis spektrofotométer 1db Részletes leírás a csatolt dokumentumokban.
Interne Kennung: EKR000774192026/6
Los: LOT-0007
Titel: Egycsatornás pipetta
Beschreibung: Adásvételi szerződés „Általános laboratóriumi eszközök beszerzése 3.” tárgyban, a közbeszerzési műszaki leírásban részletezett műszaki tartalommal. 7. rész: Egycsatornás pipetta Egycsatornás pipettakészlet (6 db/készlet, állvánnyal) 2db Részletes leírás a csatolt dokumentumokban.
Interne Kennung: EKR000774192026/7
Haupteinstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör
Los: LOT-0008
Titel: Többcsatornás pipetta
Beschreibung: Adásvételi szerződés „Általános laboratóriumi eszközök beszerzése 3.” tárgyban, a közbeszerzési műszaki leírásban részletezett műszaki tartalommal. 8. rész: Többcsatornás pipetta 8.a 8 csatornás pipetta készlet (3 db/készlet) 2db 8.b 12 csatornás pipetta készlet (3 db/készlet) 2db Részletes leírás a csatolt dokumentumokban.
Interne Kennung: EKR000774192026/8
Los: LOT-0009
Titel: Vortex
Beschreibung: Adásvételi szerződés „Általános laboratóriumi eszközök beszerzése 3.” tárgyban, a közbeszerzési műszaki leírásban részletezett műszaki tartalommal. 9. rész: Vortex Asztali vortex 2db Részletes leírás a csatolt dokumentumokban.
Interne Kennung: EKR000774192026/9
Haupteinstufung (cpv): 38436000 Rüttler und Zubehör