2. Verfahren
Verfahren
Titel: Komplexní pozemkové úpravy v k.ú. Lanžhot - část 2 (Soutok)
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je zpracování návrhu komplexních pozemkových úprav (dále jen „KoPÚ“) v katastrálním území Lanžhot, včetně nezbytných geodetických prací v třídě přesnosti určené pro obnovu katastru nemovitostí vyhláškou č. 357/2013 Sb., o katastru nemovitostí (katastrální vyhláška), ve znění pozdějších předpisů (dále jen „katastrální vyhláška“). Návrh KoPÚ bude zpracován tak, aby jej bylo možno zapsat do katastru nemovitostí. Velikost řešeného území představuje 4 017 ha, počet parcel v předpokládaném obvodu je 1 839, počet vlastníků je 2 500, počet věcných břemen 758. V obvodu KoPÚ se nachází 42 budov.
Interne Kennung: SP2195/2021-523101
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v závazném vzoru návrhu smlouvy o dílo ve smyslu § 100 odst. 1 zákona vyhradil právo v průběhu plnění předmětu veřejné zakázky posunout termíny dokončení u vybraných služeb s promítnutím do posunu termínů dokončení navazujících služeb. Zadavatel si podle § 100 odst. 1 zákona vyhradil právo kdykoliv v průběhu plnění předmětu veřejné zakázky, a to způsobem a za podmínek uvedených v příslušném článku smlouvy snížit nebo zvýšit rozsah jednotlivých služeb s tím, že jejich zadání bude řešeno v souladu se zákonem o zadávání veřejných zakázek. Zadavatel uhradí pouze takové poskytnuté plnění, které odebere, s tím, že v souvislosti s touto skutečností nebudou ze strany vybraných dodavatelů uplatňovány žádné sankce či náhrada škody.