See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP-5-2023 Przebudowa i doposażenie bloku operacyjnego SPZOZ w Nowym Mieście nad Pilicą
Beschreibung: Przebudowa i doposażenie bloku operacyjnego SPZOZ w Nowym Mieście nad Pilicą. Podmiot zamówienia obejmuje wykonanie dokumentacji projektowej (zaprojektuj) i robót budowlanych (wybuduj) oraz dostawę i uruchomienie sprzętu medycznego, wyposażenia oraz systemu informatycznego (wyposaż).
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001