See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava usluge posebnog prijevoza učenika osnovnih škola PGŽ, 9 grupa
Beschreibung: Nabava usluge posebnog prijevoza učenika osnovnih škola PGŽ, 9 grupa sve sukladno troškovnicima po pojedinim grupama predmeta nabave.
Interne Kennung: 05/02-25/39OS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Grupa 1: OŠ I.G. Kovačića Delnice
Beschreibung: Nabava usluge posebnog prijevoza učenika osnovne škole I.G. Kovačića Delnice sukladno troškovniku. Navedeni broj učenika i radnih dana, te naselja unutar relacije u prijevozu predstavlja okvirnu količinu koja se tijekom trajanja sporazuma i pojedinačnih ugovora može mijenjati prema stvarnim potrebama škola. Kvaliteta: prijevoznik mora uslugu prijevoza učenika obavljati pravovremeno i redovito svakog nastavnog / radnog dana, na siguran način, vozilima koja imaju odgovarajući broj sjedećih mjesta za stvaran broj učenika u prijevozu, prema relacijama / linijama te minimalnim brojem vozila navedenim u Troškovniku za grupu predmeta nabave. Vrijeme dolaska u školu i odlaska iz škole prijevoznik mora prilagoditi vremenu održavanja nastave, te isto dogovoriti s ravnateljem/ravnateljicom osnovne škole u koju se učenici prevoze. Prijevoznik se obvezuje sve učenike koje prevozi u svojstvu putnika osigurati od slučaja nezgode.
Interne Kennung: 05/02-25/39OS-1
Los: LOT-0002
Titel: Grupa 2: OŠ Fran Krsto Frankopan Krk
Beschreibung: Nabava usluge posebnog prijevoza učenika osnovne škole Fran Krsto Frankopan Krk sukladno troškovniku. Navedeni broj učenika i radnih dana, te naselja unutar relacije u prijevozu predstavlja okvirnu količinu koja se tijekom trajanja sporazuma i pojedinačnih ugovora može mijenjati prema stvarnim potrebama škola. Kvaliteta: prijevoznik mora uslugu prijevoza učenika obavljati pravovremeno i redovito svakog nastavnog / radnog dana, na siguran način, vozilima koja imaju odgovarajući broj sjedećih mjesta za stvaran broj učenika u prijevozu, prema relacijama / linijama te minimalnim brojem vozila navedenim u Troškovniku za grupu predmeta nabave. Vrijeme dolaska u školu i odlaska iz škole prijevoznik mora prilagoditi vremenu održavanja nastave, te isto dogovoriti s ravnateljem/ravnateljicom osnovne škole u koju se učenici prevoze. Prijevoznik se obvezuje sve učenike koje prevozi u svojstvu putnika osigurati od slučaja nezgode.
Interne Kennung: 05/02-25/39OS-2
Los: LOT-0003
Titel: Grupa 3: OŠ Frane Petrića Cres
Beschreibung: Nabava usluge posebnog prijevoza učenika osnovne škole Frane Petrića Cres sukladno troškovniku. Navedeni broj učenika i radnih dana, te naselja unutar relacije u prijevozu predstavlja okvirnu količinu koja se tijekom trajanja sporazuma i pojedinačnih ugovora može mijenjati prema stvarnim potrebama škola. Kvaliteta: prijevoznik mora uslugu prijevoza učenika obavljati pravovremeno i redovito svakog nastavnog / radnog dana, na siguran način, vozilima koja imaju odgovarajući broj sjedećih mjesta za stvaran broj učenika u prijevozu, prema relacijama / linijama te minimalnim brojem vozila navedenim u Troškovniku za grupu predmeta nabave. Vrijeme dolaska u školu i odlaska iz škole prijevoznik mora prilagoditi vremenu održavanja nastave, te isto dogovoriti s ravnateljem/ravnateljicom osnovne škole u koju se učenici prevoze. Prijevoznik se obvezuje sve učenike koje prevozi u svojstvu putnika osigurati od slučaja nezgode.
Interne Kennung: 05/02-25/39OS-3
Los: LOT-0004
Titel: Grupa 4: OŠ Ivana Gorana Kovaćića Vrbovsko
Beschreibung: Nabava usluge posebnog prijevoza učenika osnovne škole OŠ Ivana Gorana Kovaćića Vrbovsko sukladno troškovniku. Navedeni broj učenika i radnih dana, te naselja unutar relacije u prijevozu predstavlja okvirnu količinu koja se tijekom trajanja sporazuma i pojedinačnih ugovora može mijenjati prema stvarnim potrebama škola. Kvaliteta: prijevoznik mora uslugu prijevoza učenika obavljati pravovremeno i redovito svakog nastavnog / radnog dana, na siguran način, vozilima koja imaju odgovarajući broj sjedećih mjesta za stvaran broj učenika u prijevozu, prema relacijama / linijama te minimalnim brojem vozila navedenim u Troškovniku za grupu predmeta nabave. Vrijeme dolaska u školu i odlaska iz škole prijevoznik mora prilagoditi vremenu održavanja nastave, te isto dogovoriti s ravnateljem/ravnateljicom osnovne škole u koju se učenici prevoze. Prijevoznik se obvezuje sve učenike koje prevozi u svojstvu putnika osigurati od slučaja nezgode.
Interne Kennung: 05/02-25/39OS-4
Los: LOT-0005
Titel: Grupa 5: OŠ Maria Martinolića Mali Lošinj
Beschreibung: Nabava usluge posebnog prijevoza učenika osnovne škole Maria Martinolića Mali Lošinj sukladno troškovniku. Navedeni broj učenika i radnih dana, te naselja unutar relacije u prijevozu predstavlja okvirnu količinu koja se tijekom trajanja sporazuma i pojedinačnih ugovora može mijenjati prema stvarnim potrebama škola. Kvaliteta: prijevoznik mora uslugu prijevoza učenika obavljati pravovremeno i redovito svakog nastavnog / radnog dana, na siguran način, vozilima koja imaju odgovarajući broj sjedećih mjesta za stvaran broj učenika u prijevozu, prema relacijama / linijama te minimalnim brojem vozila navedenim u Troškovniku za grupu predmeta nabave. Vrijeme dolaska u školu i odlaska iz škole prijevoznik mora prilagoditi vremenu održavanja nastave, te isto dogovoriti s ravnateljem/ravnateljicom osnovne škole u koju se učenici prevoze. Prijevoznik se obvezuje sve učenike koje prevozi u svojstvu putnika osigurati od slučaja nezgode.
Interne Kennung: 05/02-25/39OS-5
Los: LOT-0006
Titel: Grupa 6: OŠ Ivana Mažuranića, Novi Vinodolski
Beschreibung: Nabava usluge posebnog prijevoza učenika osnovne škole Ivana Mažuranića, Novi Vinodolski sukladno troškovniku. Navedeni broj učenika i radnih dana, te naselja unutar relacije u prijevozu predstavlja okvirnu količinu koja se tijekom trajanja sporazuma i pojedinačnih ugovora može mijenjati prema stvarnim potrebama škola. Kvaliteta: prijevoznik mora uslugu prijevoza učenika obavljati pravovremeno i redovito svakog nastavnog / radnog dana, na siguran način, vozilima koja imaju odgovarajući broj sjedećih mjesta za stvaran broj učenika u prijevozu, prema relacijama / linijama te minimalnim brojem vozila navedenim u Troškovniku za grupu predmeta nabave. Vrijeme dolaska u školu i odlaska iz škole prijevoznik mora prilagoditi vremenu održavanja nastave, te isto dogovoriti s ravnateljem/ravnateljicom osnovne škole u koju se učenici prevoze. Prijevoznik se obvezuje sve učenike koje prevozi u svojstvu putnika osigurati od slučaja nezgode.
Interne Kennung: 05/02-25/39OS-6
Los: LOT-0007
Titel: Grupa 7: OŠ Jurja Klovića, Tribalj
Beschreibung: Nabava usluge posebnog prijevoza učenika osnovne škole Jurja Klovića, Tribalj sukladno troškovniku. Navedeni broj učenika i radnih dana, te naselja unutar relacije u prijevozu predstavlja okvirnu količinu koja se tijekom trajanja sporazuma i pojedinačnih ugovora može mijenjati prema stvarnim potrebama škola. Kvaliteta: prijevoznik mora uslugu prijevoza učenika obavljati pravovremeno i redovito svakog nastavnog / radnog dana, na siguran način, vozilima koja imaju odgovarajući broj sjedećih mjesta za stvaran broj učenika u prijevozu, prema relacijama / linijama te minimalnim brojem vozila navedenim u Troškovniku za grupu predmeta nabave. Vrijeme dolaska u školu i odlaska iz škole prijevoznik mora prilagoditi vremenu održavanja nastave, te isto dogovoriti s ravnateljem/ravnateljicom osnovne škole u koju se učenici prevoze. Prijevoznik se obvezuje sve učenike koje prevozi u svojstvu putnika osigurati od slučaja nezgode.
Interne Kennung: 05/02-25/39OS-7
Los: LOT-0008
Titel: Grupa 8: OŠ Bakar
Beschreibung: Nabava usluge posebnog prijevoza učenika osnovne škole Bakar sukladno troškovniku. Navedeni broj učenika i radnih dana, te naselja unutar relacije u prijevozu predstavlja okvirnu količinu koja se tijekom trajanja sporazuma i pojedinačnih ugovora može mijenjati prema stvarnim potrebama škola. Kvaliteta: prijevoznik mora uslugu prijevoza učenika obavljati pravovremeno i redovito svakog nastavnog / radnog dana, na siguran način, vozilima koja imaju odgovarajući broj sjedećih mjesta za stvaran broj učenika u prijevozu, prema relacijama / linijama te minimalnim brojem vozila navedenim u Troškovniku za grupu predmeta nabave. Vrijeme dolaska u školu i odlaska iz škole prijevoznik mora prilagoditi vremenu održavanja nastave, te isto dogovoriti s ravnateljem/ravnateljicom osnovne škole u koju se učenici prevoze. Prijevoznik se obvezuje sve učenike koje prevozi u svojstvu putnika osigurati od slučaja nezgode.
Interne Kennung: 05/02-25/39OS-8
Los: LOT-0009
Titel: Grupa 9: OŠ Malinska Dubašnica
Beschreibung: Nabava usluge posebnog prijevoza učenika osnovne škole Malinska Dubašnica sukladno troškovniku. Navedeni broj učenika i radnih dana, te naselja unutar relacije u prijevozu predstavlja okvirnu količinu koja se tijekom trajanja sporazuma i pojedinačnih ugovora može mijenjati prema stvarnim potrebama škola. Kvaliteta: prijevoznik mora uslugu prijevoza učenika obavljati pravovremeno i redovito svakog nastavnog / radnog dana, na siguran način, vozilima koja imaju odgovarajući broj sjedećih mjesta za stvaran broj učenika u prijevozu, prema relacijama / linijama te minimalnim brojem vozila navedenim u Troškovniku za grupu predmeta nabave. Vrijeme dolaska u školu i odlaska iz škole prijevoznik mora prilagoditi vremenu održavanja nastave, te isto dogovoriti s ravnateljem/ravnateljicom osnovne škole u koju se učenici prevoze. Prijevoznik se obvezuje sve učenike koje prevozi u svojstvu putnika osigurati od slučaja nezgode.
Interne Kennung: 05/02-25/39OS-9