660026-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Stahlbetonkonstruktionen – Stavební úpravy KD Chlumčany - Revize statického řešení a sanace žb.konstrukcí
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelStavební úpravy KD Chlumčany - Revize statického řešení a sanace žb.konstrukcí
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je odstranění nevyhovujících stavů železobetonových konstrukcí (žb stropy, sloupy, podlahy) zjištěných během stavebních úprav stavby Kulturního domu.
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45223500 Stahlbetonkonstruktionen
5. Los
LosLOT-0001
TitelStavební úpravy KD Chlumčany – Revize statického řešení a sanace žb. konstrukcí
Interne KennungJRBU