660028-2026 - Ergebnis
Litauen – Bauaufsicht – Mokymo paskirties pastato 15C2p rekonstravimas, keičiant paskirtį į specialiąją Liepojos g.5, Klaipėdoje, statybos darbų statinio statybos specialiosios techninės priežiūros paslaugas
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mokymo paskirties pastato 15C2p rekonstravimas, keičiant paskirtį į specialiąją Liepojos g.5, Klaipėdoje, statybos darbų statinio statybos specialiosios techninės priežiūros paslaugas
Beschreibung: Mokymo paskirties pastato 15C2p rekonstravimas, keičiant paskirtį į specialiąją Liepojos g.5, Klaipėdoje, statybos darbų statinio statybos specialiosios techninės priežiūros paslaugas
Vorherige Bekanntmachung: 374255-2025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1