2. Verfahren
Verfahren
Titel: Upphandling av entreprenad Ådalens parkleksbyggnad
Beschreibung: Förfrågan avser en totalentreprenad för rivning av befintlig byggnad samt uppförande av nybyggnad på ca 164 kvm i Parkleken Ådalen i Vällingby.
Interne Kennung: FSK 2026/166
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Upphandling av entreprenad Ådalens parkleksbyggnad