2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP/105/2026Dostawa aparatury oraz wyposażenia medycznego w ramach zadania pn. Dofinansowanie zakupu aparatu do krążenia pozaustrojowego (urządzenia płucoserce) z wyposażeniem w 2026 r. w ramach działania pn. Modernizacja infrastruktury i doposażenie podmiotów leczniczych, obszaru V. Inwestycje w system opieki kardiologicznej na potrzeby Centralnego Szpitala Klinicznego UM w Łodzi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Dostawa aparatury oraz wyposażenia medycznego w ramach zadania pn. Dofinansowanie zakupu aparatu do krążenia pozaustrojowego (urządzenia płucoserce) z wyposażeniem w 2026 r. w ramach działania pn. Modernizacja infrastruktury i doposażenie podmiotów leczniczych, obszaru V. Inwestycje w system opieki kardiologicznej na potrzeby Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi”. Szczegółowy opis i Zestawienie parametrów technicznych określa Załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje zastosowania prawa opcji.