660081-2026 - Wettbewerb
Polen – Hausmeisterdienste – Usługi dozoru i ochrony osób, obiektów oraz mienia Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie w budynkach Domu Pracy Twórczej i Domu Plenerowym Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, położonych w Zakopanem (34-500) przy ul. Harenda 16
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi dozoru i ochrony osób, obiektów oraz mienia Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie w budynkach Domu Pracy Twórczej i Domu Plenerowym Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, położonych w Zakopanem (34-500) przy ul. Harenda 16
Beschreibung: 1.Przedmiotem niniejszego zamówienia są usługi dozoru i ochrony osób, obiektów oraz mienia Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie w budynkach Domu Pracy Twórczej i Domu Plenerowym Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, położonych w Zakopanem (34-500) przy ul. Harenda 16. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: 2.1. załącznik nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia, 2.2. załącznik nr 1A do SWZ - karta obowiązków Wykonawcy.
Interne Kennung: BZP.2630.26.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98341140 Hausmeisterdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98341120 Portierdienste, 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001