660090-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Dienstleistungen im Gartenbau – Integraal Maaien 2027-2030
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Integraal Maaien 2027-2030
Beschreibung: Maaien grasvelden Maaien bermen Maaien watergangen Verkeersmaatregelen Maaien grasvelden - 462.800 m2 Maaien bermen - 244.603 m2 Maaien watergangen - 134.149 m2 Verkeersmaatregelen
Interne Kennung: 1956137
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Werkzaamheden aan groenvoorzieningen Op basis van beoordelingscriteria
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233229 Instandhaltung von Seitenstreifen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bestek Integraal Maaien 2027-2030
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Uiterlijk vier (4) maanden voor afloop van de lopende termijn bevestigt de opdrachtgever of de overeenkomst al dan niet wordt verlengd
Los: LOT-0002
Titel: Raamovereenkomst Maaien gras, bermen en watergangen 2027-2030
Beschreibung: Maaien gras Maaien bermen Maaien watergangen Verkeersmaatregelen Indicatieve hoeveelheden voor maaien gras, bermen en watergangen
Interne Kennung: 2