2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka a instalace projekčního systému II
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je nahrazení v současnosti využívaných 2 ks projektorů novými 2 ks projektorů, jejich instalace v místě plnění a zprovoznění, jejichž technická specifikace je uvedena v příloze č. 2 zadávací dokumentace. Zadavatel požaduje, aby nové projektory byly plně integrovány do stávajícího systému využívaného zadavatelem, jehož popis je uveden v příloze č. 2 zadávací dokumentace. Blíže viz ZD.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38652100 Vorführgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38652120 Videoprojektoren, 31682230 Grafische Anzeigetafeln, 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Dodávka a instalace projekčního systému II