See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA LEKÓW DO CHEMIOTERAPII I PROGRAMÓW LEKOWYCH NA ROK 2026 Cz. I
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowią sukcesywne dostawy leków do chemioterapii i programów lekowych na rok 2026 zgodnie z zapisami w formularzu cenowym stanowiącym - Załącznik nr 2 do SWZ. 4. Przedmiotowe zamówienie na dostawę leków do chemioterapii i programów lekowych na 2026 r. cz. I obejmuje 16 pakietów (części): PAKIET nr 1 - Pembrolizumab PAKIET nr 2 - Irinotecanum PAKIET nr 3 - Oxaliplatinum PAKIET nr 4 - Topotecanum PAKIET nr 5 - Niwolumab PAKIET nr 6 - Durvalumabum PAKIET nr 7 - Carboplatinum PAKIET nr 8 - Cisplatinum PAKIET nr 9 - Docetaxelum PAKIET nr 10 – Doxorubicinum PAKIET nr 11 - Epirubicinum PAKIET nr 12 - Etoposidum PAKIET nr 13 - Fluorouracilum PAKIET nr 14 - Gemcitabinum PAKIET nr 15 - Paclitaxel PAKIET nr 16 - Pemetretreksed
Interne Kennung: ZOZ.DZP.271.45.PN.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET nr 1 - Pembrolizumab
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowią sukcesywne dostawy leków do chemioterapii i programów lekowych na rok 2026 zgodnie z zapisami w formularzu cenowym stanowiącym - Załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Nr 1
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET nr 2 - Irinotecanum
Interne Kennung: Nr 2
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET nr 3 - Oxaliplatinum
Interne Kennung: Nr 3
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET nr 4 - Topotecanum
Interne Kennung: Nr 4
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET nr 5 - Niwolumab
Interne Kennung: Nr 5
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET nr 6 - Durvalumabum
Interne Kennung: Nr 6
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET nr 7 - Carboplatinum
Interne Kennung: Nr 7
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET nr 8 - Cisplatinum
Interne Kennung: Nr 8
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET nr 9 - Docetaxelum
Interne Kennung: Nr 9
Los: LOT-0010
Titel: PAKIET nr 10 – Doxorubicinum
Interne Kennung: Nr 10
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET nr 11 - Epirubicinum
Interne Kennung: Nr 11
Los: LOT-0012
Titel: PAKIET nr 12 - Etoposidum
Interne Kennung: Nr 12
Los: LOT-0013
Titel: PAKIET nr 13 - Fluorouracilum
Interne Kennung: Nr 13
Los: LOT-0014
Titel: PAKIET nr 14 - Gemcitabinum
Interne Kennung: Nr 14
Los: LOT-0015
Titel: PAKIET nr 15 - Paclitaxel
Interne Kennung: Nr 15
Los: LOT-0016
Titel: PAKIET nr 16 - Pemetretreksed
Interne Kennung: Nr 16