660114-2026 - Auftragsänderung
Polen – Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung – Opracowanie dokumentacji projektowej i sprawowanie nadzoru autorskiego dla inwestycji „Budowa gazociągu DN700 8,4 MPa relacji Stanisławów- Wola Karczewska, Budowa gazociągu DN500 MOP 8,4 MPa relacji Wola Karczewska – Karczew, Budowa gazociągu DN400 MOP 8,4 MPa relacji Karczew – Gassy” (zamówienie udzielane w 3 Częściach).
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej i sprawowanie nadzoru autorskiego dla inwestycji „Budowa gazociągu DN700 8,4 MPa relacji Stanisławów- Wola Karczewska, Budowa gazociągu DN500 MOP 8,4 MPa relacji Wola Karczewska – Karczew, Budowa gazociągu DN400 MOP 8,4 MPa relacji Karczew – Gassy” (zamówienie udzielane w 3 Częściach).
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej i sprawowanie nadzoru autorskiego dla inwestycji „Budowa gazociągu DN700 8,4 MPa relacji Stanisławów- Wola Karczewska, Budowa gazociągu DN500 MOP 8,4 Mpa relacji Wola Karczewska – Karczew, Budowa gazociągu DN400 MOP 8,4 Mpa relacji Karczew – Gassy”. Zamówienie udzielane jest w 3 częściach. Przedmiot zamówienia w Części nr 1 polega na opracowaniu dokumentacji projektowej oraz sprawowaniu nadzoru autorskiego dla inwestycji polegającej na budowie gazociągu DN1000 8,4 MPa relacji Stanisławów- Wola Karczewska. Przedmiot zamówienia w Części nr 2 polega na opracowaniu dokumentacji projektowej oraz sprawowaniu nadzoru autorskiego dla inwestycji polegającej na budowie gazociągu DN500 MOP 8,4 Mpa relacji Wola Karczewska – Karczew. Przedmiot zamówienia w Części nr 3 polega na opracowaniu dokumentacji projektowej oraz sprawowaniu nadzoru autorskiego dla inwestycji polegającej na budowie gazociągu DN400 MOP 8,4 Mpa relacji Karczew – Gassy.
Interne Kennung: ZP/2022/03/0034/REM
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Opracowanie dokumentacji projektowej i sprawowanie nadzoru autorskiego dla inwestycji „Budowa gazociągu DN700 8,4 MPa relacji Stanisławów- Wola Karczewska”
Beschreibung: Przedmiot zamówienia w Części nr 1 polega na opracowaniu dokumentacji projektowej oraz sprawowaniu nadzoru autorskiego dla inwestycji polegającej na budowie gazociągu DN1000 8,4 MPa relacji Stanisławów- Wola Karczewska.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający jest upoważniony do skorzystania z Prawa Opcji w trakcie trwania Umowy,w zakresie opisanym we wzorze Umowy (Załącznik nr 2a, 2b i 2c do SWZ). Prawo Opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji Umowy. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z Prawa Opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. W zależności od swoich potrzeb Zamawiający będzie uprawniony do skorzystania na warunkach wskazanych w Wzorze Umowy (Załącznik nr 2a, 2b i 2c do SWZ) z Prawa Opcji w zakresie przedłużenia okresu pełnienia nadzoru autorskiego maksymalnie o 18 miesięcy licząc od dnia następującego po terminie określonym w § 2 ust. 2 pkt 2), ustalonym z zastrzeżeniem § 2 ust. 3 Umowy. Zamawiający jest upoważniony do skorzystania z Prawa Opcji poprzez złożenie Wykonawcy stosownego oświadczenia woli, nie później niż w terminie zakończenia realizacji Przedmiotu Umowy, o którym mowa w § 2 ust. 2 pkt 2) wzoru Umowy, ustalonym z zastrzeżeniem § 2 ust. 3 wzoru Umowy.
Los: LOT-0002
Titel: „Opracowanie dokumentacji projektowej i sprawowanie nadzoru autorskiego dla inwestycji Budowa gazociągu DN500 MOP 8,4 MPa relacji Wola Karczewska – Karczew”
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej i sprawowanie nadzoru autorskiego dla inwestycji„Opracowanie dokumentacji projektowej i sprawowanie nadzoru autorskiego dla inwestycji Budowa gazociągu DN500 MOP 8,4 MPa relacji Wola Karczewska – Karczew”
Beschreibung der Optionen: Zamawiający jest upoważniony do skorzystania z Prawa Opcji w trakcie trwania Umowy, w zakresie opisanym we wzorze Umowy (Załącznik nr 2a, 2b i 2c do SWZ). Prawo Opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji Umowy. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z Prawa Opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. W zależności od swoich potrzeb Zamawiający będzie uprawniony do skorzystania na warunkach wskazanych w Wzorze Umowy (Załącznik nr 2a, 2b i 2c do SWZ) z Prawa Opcji w zakresie przedłużenia okresu pełnienia nadzoru autorskiego maksymalnie o 18 miesięcy licząc od dnia następującego po terminie określonym w § 2 ust. 2 pkt 2), ustalonym z zastrzeżeniem § 2 ust. 3 Umowy. Zamawiający jest upoważniony do skorzystania z Prawa Opcji poprzez złożenie Wykonawcy stosownego oświadczenia woli, nie później niż w terminie zakończenia realizacji Przedmiotu Umowy, o którym mowa w § 2 ust. 2 pkt 2) wzoru Umowy, ustalonym z zastrzeżeniem § 2 ust. 3 wzoru Umowy.
Los: LOT-0003
Titel: „Opracowanie dokumentacji projektowej i sprawowanie nadzoru autorskiego dla inwestycji Budowa gazociągu MOP 8,4 MPa relacji Karczew – Gassy "
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej i sprawowanie nadzoru autorskiego dla inwestycji „Opracowanie dokumentacji projektowej i sprawowanie nadzoru autorskiego dla inwestycji Budowa gazociągu MOP 8,4 MPa relacji Karczew – Gassy "