660119-2026 - Planung
Lettland – Medizinische Geräte – Ceļa locītavu un gūžas locītavu (bezcementa un cementējamo) endoprotēžu un to komponentu, kā arī intramedulāro stieņu sistēmu, plākšņu un duālās mobilitātes sistēmas gūžas locītavas endoprotezēšanas tehnoloģijas piegāde
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung zum Zweck der Verkürzung der Frist für den Eingang der Angebote
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ceļa locītavu un gūžas locītavu (bezcementa un cementējamo) endoprotēžu un to komponentu, kā arī intramedulāro stieņu sistēmu, plākšņu un duālās mobilitātes sistēmas gūžas locītavas endoprotezēšanas tehnoloģijas piegāde
Beschreibung: Ceļa locītavu un gūžas locītavu (bezcementa un cementējamo) endoprotēžu un to komponentu, kā arī intramedulāro stieņu sistēmu, plākšņu un duālās mobilitātes sistēmas gūžas locītavas endoprotezēšanas tehnoloģijas piegāde
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bezcementa gūžas endoprotēzes
Interne Kennung: LOT-0001
Los: LOT-0002
Titel: Cementējamās gūžas endoprotēzes
Interne Kennung: LOT-0002
Los: LOT-0003
Titel: TRJ bezcementa gūžas endoprotēzes
Interne Kennung: LOT-0003
Los: LOT-0004
Titel: Ceļa locītavas endoprotēzes
Interne Kennung: LOT-0004
Los: LOT-0005
Titel: Targon F/T
Interne Kennung: LOT-0005
Los: LOT-0006
Titel: Targon T
Interne Kennung: LOT-0006
Los: LOT-0007
Titel: Duālās mobilitātes sistēmas gūžas locītavas endoprotezēšanas tehnoloģijas piegāde
Interne Kennung: LOT-0007